Butrint Imeri thyen heshtjen, për herë të parë foto me Kiara Titon

27/05/2019 - 10:38

Prej shumë kohësh përflitet se Kiara Tito dhe Butrint Imeri janë në një lidhje, por asnjëri nuk ka pranuar asnjëherë asgjë, madje kur janë pyetur e kanë mohuar diçka të tillë.

Fotot e të dyve së bashku janë të rralla, por edhe ato që janë ose janë të shkrepura nga paparacët ose janë të shkëputura gjatë emisionit “Select” në periudhën që Kiara e moderonte, ndërsa Butrinti ishte i ftuar.

Butrinti ditën e djeshme ka postuar një foto ku shfaqet së bashku me Kiarën. Të dy mbajnë shkopinj golfi në duar, në një fushë të gjelbër dhe të veshur sportivë.

“Hajt Hajt”, vetëm kaq ka shkruar këngëtari në foton e postuar dhe s`ka dhënë asnjë detaj më shumë. Nuk e dimë nëse bëhet fjalë për ndonjë videoklip të tij, ku do të shfaqet edhe Kiara apo është thjesht një foto.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Skandali i tradhtisë së Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian shkaktoi bujë të madhe në media.

“Sunny Hill Festival” ishte një nga ngjarjet më të mëdha kulturore në Kosovë dhe pritet që këtë vit të rikthehet sërish me emrat më mëdhe

Menaxheri i disa artistëve të famshëm përfshirë reperit shqiptar Azet, i cili është shumë i njohur në Gjermani, ka humbur jetën.

Dua Lipa raportohet se e kalon gjithë kohën me vëllanë e Bella dhe Gigi Hadid, Anwar.

Është kthyer në trend tashmë, të cilit nuk i kanë rezistuar shumë personazhe të njohura, rimodelimi i buzëqeshjes.

Moderatorja e "Dite e Re" në "Ora News" është aksidentuar dje (e shtunë, 22 qershor 2019) rreth orës 12 të mesditës, në autostradën Tiran

Mbrojtësi shkodran i Kombëtares Shqiptare Elseid Hysaj i ka dhënë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme, në një dasmë spektakolare të zhvillua

Kristiano Ronaldo kur është me pushime nuk është një klient i zakonshëm.

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe futbollisti Alban Hoxha po përjetojnë një romancë prej më shumë se tri vitesh.

Këngëtari i muzikës rock, Renis Gjoka është bërë baba për herë të parë.