Buzë detit gjatë perëndimit romantik, Jonida dhe Besniku i thanë “po” njëri-tjetrit!

14/09/2019 - 22:20

ModeratorjaJonida Vokshi dhe aktori Bensik Krapi i kanë thënë “po” njëri-tjetrit në një ceremoni romantike që u mbajt në Golem.

Buzë detit, ndërkohë që dielli perëndonte, Jonida dhe Besniku i premtuan njëri-tjetrit dashuri të përjetshme.

Moderatorja kishte veshur një fustan tepër të thjeshtë të bardhë që i rrinte pas trupit dhe i tregonte linjat elegante. Ndërsa Besniku kishte veshur një kostum blu me papion, tepër elegant.

I gjithë ambienti ishte zbukuruar deri në detaj. Në njërin cep, një tabelë mbante një mesazh që u dedikohej të gjithë të ftuarve që të hiqnin takat dhe këpucët për të veshur shapka në rënë.

 Gjithashtu të ftuarit mund të linin shënime dhe urime në disa pankarta në formë zemrash prej druri, që ishin mirëmenduar deri në detaj. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Angela Martini u përfol disa muaj më parë lidhur me një divorc të mundshëm mes saj dhe bashkëshortit milioner, Dragos Savulescu.

Iris Luarasi ishte një ndër të ftuarat e kësaj puntate në “Shiko Kush LUAN”, ku ka zbuluar një fakt interesant lidhur me disa nga ish-stu

Edhe pse sapo ka publikuar këngën “A je mirë”, bashkëpunim me Esto, Çiljeta ka zgjedhur të jetë e rezervuar në daljet e saj televizive, p

Kryeministri në detyrë i Kosovës Ramush Haradinaj shijon ditët me diell të tetorit në qytetin e Durrësit.

Ndarja e Mozzik dhe Loredanës ka qenë tema më e diskutuar kohët e fundit, shoqëruar me shumë kunja që ata i bënin njëri-tjetrit në rrjete

Këtë të shtunë, në emisionin “Pop Culture” në Top Channel, ka qenë i ftuar një personazh, i cili bëri zhurmë nëpërmjet një postimi në You

Kënga më e bukur e dekadës së fundit është “Video games” e Lana del Ray. Çmimi u dha nga ‘Q Awards’ në  Londër.

Këngëtarja shqiptare Rita Ora vazhdon të korrë sukses në arenën ndërkombëtare.

Mbrëmjen e kaluar, emisioni "Shqiptarët për shqiptarët", nisi puntatën e parë për këtë sezon por pa moderatoren Ola Bruko.

Prej 17 vitesh, aktorja e njohur Pavlina Mani dhe bashkëshorti i saj, regjisori Pirro Mani janë larguar në Shtetet e Bashkuara të Amerikë