Cara Delevingne flet për marrëdhënien me partneren e saj: Nuk ishim duke e kërkuar

17/08/2019 - 10:16

Modeja e njohur, Cara Delevingne është përzgjedhur së fundmi të jetë imazhi i kopertinës së revistës "Marie Claire" për muajin shtator 2019.

Cara ka dhënë një intervistë ekskluzive ku ndër të tjera ka folur dhe për të dashurën e saj, Ashley Benson.

“Ne nuk ishim duke e kërkuar, ishte diçka autentike dhe natyrale”, ka thënë 27-vjeçarja lidhur me raportin e saj me partneren aktuale.

Më pas ajo shpjegon se si që në moshë të vogël ka pasur vështirësi për të pranuar drejtimin e saj seksual.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një ditë më parë, Sara Hoxha ndau me ndjekësit në Instagram një foto të sajën, e cila duket se tërhoqi goxha vëmendjen e publikut.

Para dy javësh, këngëtari i njohur shqiptar, Art Abazi njoftoi ndjekësit e tij në rrjetet sociale se ishte prekur nga Covid-19 dhe se ndo

Jo vetëm në këngë, Rita Ora fiton një vëmendje të madhe dhe me fotot që poston në rrjete sociale.

Brad Pitt është një ndër aktorët më të dashur sidomos nga femrat.

Pas shumë vitesh punë në Top Channel, moderatorja Xhemi Shehu së fundmi është përfolur se është larguar nga televizioni.

Pak ditë më parë Joe Jonas dhe Sophie Turner u bënë prindër me një vajzë të cilën e quajtën Willa. Pas këtij momenti dyshja është treguar

Ish-futbollisti i famshëm brazilian Ronaldinho u arrestua 6 muaj më parë në Asuncion të Paraguait, bashkë me të vëllanë dhe menaxherin e

Aktorja amerikane Alyssa Milano tregon se si po i bien flokët si pasojë e koronavirusit. Edhe pse ajo e ka kaluar tanimë këtë virus, treg

Miliarderja Kylie Jenner festoi këtë të hënë ditëlindjen e saj të 23-të.