Çfarë e lidh Elvana Gjatën me manjatin arab me 1.1 miliardë $?

16/10/2019 - 21:28

Këngëtarja Elvana Gjata po komentohet së tepërmi në media për paraqitjen e saj në një event mode të organizuar së fundmi në kryeqytet.

E veshur me koleksionin e stilistes italiane Alberta Ferreti, Elvana ka mbërritur në Pallatin e Brigadave me një makinë tip “Benz”. Në buzë të derës së saj të pasme është pikasur emri i shkruar i një prej manjatëve arabë që ka vënë një pasuri të çmendur në Rusi.

Ziad Manasir është drejtues i “Manasir Group”, kompani kjo që ka zënë vend në fushën e ndërtimeve, rikonstruktimeve dhe karburanteve. Në vitin 2015, ai u listua nga revista “Forbes” krah miliarderëve me një pasuri prej 1.1 miliardë dollarësh.

Por çfarë e lidh Elvana Gjatën me Ziad Manasir? A është makina në të vërtetë e personalizuar për këtë të fundit? Dhe, nëse është kështu, përse përdoret nga Elvana?

Pesim në ditët ne vijim një sqarim nga këngëtarja...

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Çifti shumë i famshëm, Angelina Jolie dhe Brad Pitt u divorcuan 3 vite më parë, mirëpo asnjëherë s’kanë mundur të shkëputen plotësisht pë

Një rrëfim mbi të kalurën e Angela Martini dhe nënës së saj është përmbledhur në një libër i shkruar nga vetë modelja, “Dashuri, Shpresë,

Seriali i famshëm televiziv “Friends” duket se do të rikthehet 25 vite, pasi u shfaq për herë të parë në televizion, duke plotësuar kësht

Çagatay Ulusoy, aktori turk i cili u bë i famshëm në Shqipëri me rolin e tij si "Sarp" në serialin "I infiltruari", pothuajse nuk njihet

Demi Lovato duket se po gjen qetësi pas problemeve me drogën, ku për pak humbi jetën nga mbidoza rreth 1 vit më parë.

"I dashur Juli. Është e vërtetë që nuk kam akoma një burrë. Më sa shoh, as gruaja jote nuk ka".

Kim Kardashian së shpejti do të hedhë në treg bashkëpunimin e dytë me grimierin shqiptar, Mario Dedivanoviç.

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e

Modelja e njohur, Angela Martini, ka shkruar një libër të quajtur “Dashuri, shpresë, dritë”.

“E konsideroj veten një të droguar”, kështu rrëfen aktorja e njohur Jamie Lee Curtis, tashmë në moshën 60 vjeçare, në një intervistë të g