Channing Tatum konfirmon lidhjen me këngëtaren

14/11/2018 - 17:17

Marrëdhënia e Channing Tatum dhe Jessie J po bëhet gjithnjë e më serioze. Prej disa muajsh përflitet se aktori i njohur dhe këngëtarja britanike janë në një lidhje.

Sinjalin e parë e dha Jessie J, e cila ndiqte shfaqen e Channing Tatum “Magic Mike”, ku i uronte suksese. Tashmë është radha e aktorit që ka bërë hapin e radhës.

Në fakt mund ta merrni si një konfirmim të dytë edhe nga ai. Teksa Jessie J performonte në skenë, Channing Tatum duket se është frymëzuar nga performanca e saj dhe i ka bërë një dedikim Jessie J-t.

“Kjo femër sapo e la zemrën e saj në skenë. Kushdo në sallën e “Royal Albert Hall” ishte dëshmitar i diçkaje të veçantë. Uauuu”,-ka shkruar Channing për Jessie J.

Kujtojmë që Channing Tatum u nda nga bashkëshortja e tij, Jenna Dewan në muajin prill pas 9 vitesh. Ata kanë edhe një vajzë 5-vjeçaren, Everly.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Soni Malaj, këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, por prej disa kohësh edhe për atë europian, është një prej protagonisteve kryesore

Edhe pse nuk një gjë e tillë nuk këshillohet, Kim Kardashian West ka pranuar se ajo e thyen shpesh herë rregullin e kujdesit të lëkurës.

Teksa Arditi ishte ai që bëri bashkë Fifin dhe Mc Kreshën, të cilët sollën prej këngëve më të bukura të festivalit "Kënga Magjike", këngë

Flori Mumajesi ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë me fitoren në "Kënga Magjike". 

Pas kërcimeve të konkurrentëve, shpeshherë hapet debat në "Dance with me", por këtë herë shkak ishte thjesht një kompliment i moderatores

Kaia Gerber, vajza e supermodelës Cindy Crawford, është kurorëzuar "Modelja e Vitit" në eventin vjetor të Fashion Awards 2018.

Një ndër këngët më të dashura për publikun në “Kënga Magjike” ishte padiskutim “Psikopatja jote” e Fifit dhe Mc Kreshës e cila jo më kot

Ditën e djeshme, të ftuar tek “E diela shqiptare”, Ronela Hajati dhe grupi Revolt Klan patën një debat midis tyre.

10 dhjetori për bukuroshen shqiptare Almeda Abazi dhe aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman, është një datë shumë e rëndësishme, pasi

Këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus i ka shokuar të gjithë me deklaratën që ka bërë gjatë një interviste për “The Sun”, ku ka pranua