Çifti i njohur i jep fund lidhjes pas 6 vitesh bashkë

20/08/2019 - 12:17

Katie Holmes dhe Jamie Foxx i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre 6-vjeçare. Lidhja e tyre u bë publike në mbrëmjen e Met Gala, në fillim të majit edhe pse ata ishin bashkë prej vitesh. 

Sipas revistës "People" ata nuk janë më bashkë. Lajmi i ndarjes u bë publik tri ditë pasi Jamie u pa i shoqëruar dhe i kapur përdore me këngëtaren Sela Wave, në një klub nate në Los Angeles.

Edhe pse burime për People u shprehën se ajo është thjesht një këngëtare e re, të cilën ai po mundohet ta ndihmojë për të hyrë në botën e muzikës, mundësitë që mes tyre të ketë diçka janë të shumta, nisur edhe nga mënyra si ata silleshin.

Gjithashtu burimet shtuan se Katie ka thënë se Jamie mund të bëjë ç’të dojë me jetën e tij, sepse ata s’janë më bashkë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Në emisionin e natës së kaluar, moderatorja Roza Lati ishte ulur në kolltukun e të ftuarit në “Why Not” në TV Ora.

Artisja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka uruar 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Sir Elton John është detyruar të ndërpresë koncertin e tij në Zelandën e Re pasi u sëmur nga pneumonia.

Këngëtarja Genta Ismaili kohët e fundit është shpesh në qendër të mediave prej kohës kur u zbulua lidhja e saj e dashurisë me partnerin t

Kur këngëtarja e njohur Jennifer Lopez performoi në Super Bowl në fillim të këtij muaji, ajo i dëshmoi botës se mosha është me të vërtetë

Për herë të parë, që prej largimit nga mbretëria, Harry dhe Meghan janë fotografuar bashkë ditën e Shën Valentinit.

Çifti shumë i komentuar i showbizit, Tuna dhe Patris Berisha janë përfolur prej ditësh për një ndarje të mundshme. Fillimisht këngëtarja

Moderatorja e njohur, Floriana Garo, ka festuar ditëlindjen një natë më parë. Ajo ka zgjedhur ta kalojë këtë moment të veçantë pranë mike

Këngëtari i njohur Nicky Jam po martohet!

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai nëpërmjet një postimi të bërë në Instagram.

Prezantuesja e emisionit “Love Island”, Caroline Flack ka ndërruar jetë në moshën 40-vjeçare.