Çifti i njohur turk prindër për herë të dytë

22/08/2019 - 22:40

Dy aktorët e njohur turq Halit Ergenç dhe Berguzar Korel kanë konfirmuar lajmin që qarkullon në media se janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.

Ata u shprehën entuziastë për faktin që do të bëhen prindër sërish.

“Jemi në pritje të fëmijës së dytë. Gjithçka po shkon shumë mirë. Siç keni lexuar në media këto kohë, ne po presim fëmijën e dytë. Jam shumë e lumtur dhe po përjetoj ndjesi speciale. Lutem që zoti të bekojë çdo grua me këtë ndjesi”, - ka thënë aktorja gjatë daljes së saj publike.

Aktorët janë prindër të një djali 9-vjeçar dhe nuk dihet ende nëse do t’i dhurojnë një motër apo një vëlla.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika, së shpejti do të bëhen prindër për herë rë dytë.

ModeratorjaJonida Vokshi dhe aktori Bensik Krapi i kanë thënë “po” njëri-tjetrit në një ceremoni romantike që u mbajt në Golem.

Ish deputetja Grida Duma ka qenë e ftuara e parë në rubrikën “Një ditë me Dojnën”në emisioni "Pop Culture. Moderatorja ka realizuar këtë

Këngëtarja Miriam Cani është në pritje të ëmbël për herë të dytë.

Këngëtari amerikan Eddie Money është ndarë nga jeta në moshën 70-vjeçare pasi humbi betjejën me kancerin e ezofagut.

Vëllezërit Endri dhe Stefi Prifti si dhe këngëtarja e njohur Aurela Gaçe kanë qenë për disa kohë bashkëpronarë të një prej klubeve më të

Marina Vjollcën pas një mungesë të gjatë në ekran, së fundmi do ta shohim sërish me programin e saj.

Së fundmi e gjithë vëmendja e internetit është kthyer tek Rihanna.

Aktori i famshëm, Brad Pitt, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin e gazetares ë njohur, Ellen DeGeneres, ku folën rreth një femre që e

Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike për shkak të prodhimit të saj më të fundit kinematografik