Ç'ndodhi në ditëlindjen e milioneres Kylie? Një bjonde misterioze merret me ambulancë

11/08/2018 - 08:55

Milionerja më e re në botë, Kylie Jenner ka festuar ditëlindjen e saj me miqtë dhe familjen.

U organizua një festë e madhe ku të gjithë u kënaqën, por jashtë ndodhi një aksident.

Një vajzë misterioze është marrë me ambulancë jashtë vendit ku po kërcenin e kënaqeshin miqtë e Kylie.

Ende nuk është konfirmuar nëse ndodhi ndonjë incident në ditëlindjen e 21-vjeçares.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

I dashuri i Jennifer Lopez, dikur ishte një fans i zjarrtë i saj dhe këtë e ka dëshmuar teksa ka publikuar autografin e parë nga këngëtar

Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë çift shumë i komentuar në shtyp.

Dy vite më parë, këngëtari i dashur për publikun shqiptar Ergi Dini humbi jetën si pasojë e një aksidenti rrugor.

Delinda Zhupa është një nga aktoret më të dashura të humorit dhe pëlqehet shumë nga publiku shqiptar.  Ajo është e njohur për personazhet

Ditën e sotme më 14 tetor, blogerja e njohur Armina Mevlani dhe djali i ish-Kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni po lidhen në fejesë.

Këngëtarja Jonida Maliqi mbrëmjen e djeshme ishte e ftuar në spektaklin “Shiko Kush Luan”, të Luana Vjollcës.

Emina Çunmulaj është ndër personazhet më pa komplekse të showbizit.

Ajo është ndër këngëtaret e pakta shqiptare që nuk ka aspak komplekse dhe tregon të vërtetën ashtu sic është.

Edhe pse sot është ndër modelet më të famshme shqiptare nëpër botë, Emina Çunmulaj nuk e ka aspak problem të flasë për vitet që ka jetuar

Para disa ditësh në media qarkullonte një lajm ku thuhej se menaxheri i njohur i VIP-ave, kryesisht i Ledri Vulës, ishte sulmuar keq dhe