Coco Austin: Këto janë ushtrimet për të pasur një trup si unë (Foto)

24/03/2013 - 20:59

SHBA, 24 mars 2013 - Të kesh një trup si Coco Austin nuk është e thjeshtë. "Që të keni një trup si timin duhet të punoni shumë dhe me një kujdes të madh",- shkruan Coco në blogun e saj.

Por për të dëshmuar këtë element, modelja ka zgjedhur që të ndajë këto fotografi që e tregojnë ndërsa kryen seancat e stërvitjes në një palestër. 

Ajo ka filluar të frekuentojë palestrën pasi është duke marrë një paketë trajnimi lidhur me muskujt e saj sidomos ata kryesorë që e bëjnë atë të veçantë nga të tjerat.

Coco Austin është bërë e njohur për shkak të formave të saj të ekzagjeruara dhe fotove provokative që publikon rregullisht në rrjetet sociale.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Young Zerka dhe Ronela Hajati, janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, dhe për faktin që të gjithë e dinë që janë prej vitesh ba

Robert Berisha është një ndër personazhet më të komentuar për momentin për shkak edhe të marrëdhënies së tij me Nora Istrefin.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, kohët e fundit ka qenë tejet aktive në publikimin e fotografive ku shfaqet provokative.

I vjetër dhe dorështrënguar. Është ky motivi për të cilën Meital Dohan, 40-vjeçarja artiste, ka lënë aktorin 78 vjeçar Al Pacino.

Reperi i njohur Pop Smoke, është vrarë me armë zjarri brenda banesës së tij. Autoritetet njoftojnë se muzikanti i famshëm, emri i vërtetë

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë në muajin maj të vitit që lamë pas. Almeda solli në jetë djalin e tyre

Aktori James Bond ka anulluar premierën e filmit të tij të ri në Kinë për shkak të virusit vdekjeprurës, koronavirus.

Modelja e njohur e Playboy, Heather Elizabeth Parkhurst është sulmuar nga dy qentë e saj Pitbull e për pasojë ka përfunduar në spital.

E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, moderatorja Roza Lati foli hapur edhe për ish-të dashurin e saj, për të cilin është komentuar së

Aktori i humorit, Romeo Veshaj ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin "Wake Up", në Top Channel.