Dafina i jep fund “armiqësisë” me Tunën

19/03/2019 - 22:15

Këngëtarja Dafina Zeqiri duket se ka harruar armiqësinë e saj me Tunën. Dyshja kishte përfunduar shoqërinë e ngushtë pas një debati të ashpër, ku u publikuan edhe incizime ku Dafina sulmonte Tunën.

Pavarësisht se ato së bashku kishin pasur sukses të konsiderueshëm tashmë duket se edhe kësaj armiqësie i ka ardhur fundi.

Kjo shihet në një koment të Dafinës që ka bërë tek Tuna ku ka dërguar emojit me duartrokitje.

Ky koment i Dafinës nuk ka kaluar pa u përshëndetur edhe nga fansat e të dyja këngëtarëve, të cilët i kanë lutur të bëjnë ndonjë bashkëpunim apo edhe Dafina të bëjë ndonjë album si Tuna. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditët e fundit, këngëtarja Lady Gaga ka qenë në qendër të vëmendjes, pasi aludohet se është shkaku që marrëdhënia mes Irina Shayk dhe Bra

Adele nuk e ka fshehur asnjëherë që është një superfanse e Spice Girls dhe nuk mund të mungonte në koncertin e tyre të fundit në stadiumi

Janë bërë tri vjet që kur Angelina Jolie njoftoi se ajo dhe Brad Pitt ishin ndarë pas 12 vjetësh së bashku, përfshirë dy vjet martesë.

Këngëtarja shqiptare Lindita Halimi është martuar me reperin e njohur me ngjyrë Big D, i cili është edhe menaxheri i saj.

Është padiskutim një nga reperët më të suksesshëm shqiptar, por duket se Ledri Vula ka tërhequr dhe vëmendjen e mediave të huaja.

Aktorja Bella Thorne ka vendosur t’i përballojë kërcënimet per fotot nudo në një mënyrë ndryshe: i parapriu duke i postuar vetë ajo.

Bebe Rexha dhe Ava Max janë dy këngëtare me origjinë shqiptare që po korrin sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar.

Këngëtarja e famshme, Rita Ora është shfaqur shumë seksi dhe provokuese në rrugët e Londrës.

Edhe pse e shkëputur nga ekrani prej kohësh, moderatorja bukuroshe Marina Vjollca është mjaft aktive në rrjete sociale.