Dalin pamjet brenda vilës luksoze me pishinë të Zaiminës dhe Klodit

20/03/2019 - 09:50

Zaimina Vasjari është një ndër femrat shqiptare më të komentuara. Prej disa vitesh ajo është në një lidhje me biznesmenin nga Durrësi Klodian Asllani, me të cilin ka edhe një vajzë.

Çifti vazhdimisht tërheq vëmendjen dhe fansat janë gjithnjë kuriozë të dinë për jetën e tyre.

Dje këngëtarja i ka uruar partnerit ditën e baballarëve dhe me këtë rast ka zbuluar dhe pamje nga shtëpia e saj luksoze. Në foto shihet se në vilën e tyre, në oborr ndodhet një pishinë e madhe.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditët e fundit, këngëtarja Lady Gaga ka qenë në qendër të vëmendjes, pasi aludohet se është shkaku që marrëdhënia mes Irina Shayk dhe Bra

Adele nuk e ka fshehur asnjëherë që është një superfanse e Spice Girls dhe nuk mund të mungonte në koncertin e tyre të fundit në stadiumi

Janë bërë tri vjet që kur Angelina Jolie njoftoi se ajo dhe Brad Pitt ishin ndarë pas 12 vjetësh së bashku, përfshirë dy vjet martesë.

Këngëtarja shqiptare Lindita Halimi është martuar me reperin e njohur me ngjyrë Big D, i cili është edhe menaxheri i saj.

Është padiskutim një nga reperët më të suksesshëm shqiptar, por duket se Ledri Vula ka tërhequr dhe vëmendjen e mediave të huaja.

Aktorja Bella Thorne ka vendosur t’i përballojë kërcënimet per fotot nudo në një mënyrë ndryshe: i parapriu duke i postuar vetë ajo.

Bebe Rexha dhe Ava Max janë dy këngëtare me origjinë shqiptare që po korrin sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar.

Këngëtarja e famshme, Rita Ora është shfaqur shumë seksi dhe provokuese në rrugët e Londrës.

Edhe pse e shkëputur nga ekrani prej kohësh, moderatorja bukuroshe Marina Vjollca është mjaft aktive në rrjete sociale.