Detaje të reja/ Si u ndanë Angelina Jolie dhe Brad Pitt

17/06/2019 - 19:03

Janë bërë tri vjet që kur Angelina Jolie njoftoi se ajo dhe Brad Pitt ishin ndarë pas 12 vjetësh së bashku, përfshirë dy vjet martesë.

Një raport i ri pohon se Pitt nuk e kishte idenë, që Jolie do të dilte në publik dhe të tregonte për ndarjen e tyre.

Ai pas kësaj u ndje i tradhtuar, sepse kur ai e kishte kërcënuar, se do t’i tregonte shtypit, ajo nuk e ka lejuar.

“The Latin Times” raporton, se të gjitha thashethemet e ndarjes rreth Pitt dhe Jolie para se përfundimisht të dilnin në publik si të ndarë, ishin të vërteta.

Çifti u largua për muaj, por zgjodhi të mbante gjërat private për shkak të filmit të tyre By the Sea.

Jolie e ka shkruar dhe ka drejtuar dramën romantike të vitit 2015, në të cilën luajti ajo dhe Pitt.

Regjisori Ian Halperin thotë, se aktorët e kishin të vështirë të portretizonin një çift të martuar në ekran, martesa e të cilit po copëtohej, ndërsa në të njëjtën kohë po merreshin edhe me problemet e tyre të martesës.

Halperin thotë se martesa e Jolie dhe Pitt përfundoi gjatë filmimit dhe se Pitt kishte kërcënuar disa herë, se do ta bëjë publike ndarjen e tyre.

Por, ai nuk bëri, sepse Jolie nuk e donte publicitetin negativ. Deri në kohën, që Jolie i tha shtypit, se janë ndarë, në të vërtetë ata ishin larguar për pothuajse një vit.

Angelina vendosi ta bëjë për ta provuar Pitt dhe për ta bërë atë të duket keq.

Brad nuk e kishte asnjë ide, se çfarë po i vinte.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja turke, Hazal Kaya e njohur në Shqipëri si "Nihal" është bërë nënë për herë të parë.

Anaid Kaloti ishte pjesë e diskutimit në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku ndër të tjera foli edhe për lidhjen e shumëpërfolur të dashurisë

Make-up artisti shqiptar, Mario Dedivanovic ka fituar mbrëmjen e kaluar çmimin "American Influencer Awards 2019", eveniment që u mbajt në

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli sot feston ditëlindjen e tij.

Reperi Kanye West ka performuar së fundmi këngët e albumit të tij më të fundit në një burg në Teksas, ku rreth 200 të dënuar kanë pasur m

Këngëtarja Selena Gomez ka bërë sërish të flitet për të pasi një komenti që ka lënë në një nga fotot e modeles së njohur Bella Hadid.

Rudina Dembacaj, sot aktore hunori, po përflitet gjerësisht në media për lidhjen e re, gje që mendohet se ka qenë pikërisht shkaku që i d

Më shumë se një vit më parë, këngëtarja e njohur Eneda Tarifa i dha fund bashkëjetesës 18-vjeçare me muzikantin Erjon Zaloshnja.

Prej 3 vitesh, boksieri i njohur Robin Krasniqi ishte në një lidhje dashurie me modelen Heidi Lushtaku.

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli është ngacmuar së fundmi për librin e tij "Sekretet e shijes", i prezantuar në panarin e këtij