Dikur trafikonte drogë, sot modelja seksi “fut në kurth” Usain Bolt

15/04/2018 - 11:33

Në vition 2015 ajo u akuzua pasi trafikoi lëndë narkotike në Viktoria, ndërsa sot bukuroshja australiane pozon në krah të Usain Bolt.

Duket se Bolt nuk e ka aspak problem të qëndrojë pranë një trafikanteje, ndonëse nuk dihet ende nëse ajo është thjesht një fanse e sportistit, apo i lidh diçka më shumë.

Ndërkohë kujtojmë se para pak kohësh Bolt bëri një provë në ekipin gjerman të futbollit, Borusia Dortmund, për t’u testuar nëse mund të bëhej një futbollist profesionist, edhe pse nuk ia doli.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Familja e këngëtarit të njohur shqiptar, Shkumbin Ismaili është shtuar me një pjesëtar të ri.

Meghan Markle dhe Princi Harry njoftuan javën e kaluar se presin fëmijën e parë, teksa filluan turneun në Australi, Zelandën e Re, Fixhi

Moderatorja e njohur Fiori Dardha i ka prekur të gjithë ndjekësit e saj përmes një postimi në Instagram teksa ka ndarë me ndjekësit e saj

Teksa vazhdojnë turneun e tyre në Australi, gjatë një fjalimi në Sydney Princi Harry ka dhënë edhe disa indicie për shtatzëninë e Meghan.

Aktorja që luajti rolin e Melania Trump si një striptiste në videon e reperit T.I është shpehur se ka marrë një numër kërcënimesh me vdek

Kur vjen puna te veshja dukesha e Sussexit nuk gabon kurrë.

Këngëtari i njohur Bujar Qamili ka treguar së fundmi detaje nga projektet e tij të fundit muzikore.

Programi i fundjavës, “Shiko kush luan”, erdhi edhe këtë të shtunë plot argëtim e surpriza.

Me ardhjen në jetë të Ajkës, Xhensila u shkëput për disa muaj nga muzika, por sot këngëtarja shumë e dashur për publikun i gëzoi të gjith