Divorci me Brad Pitt, Gjykata lëshon kërkesë urgjente për Angelina Jolie

13/06/2018 - 22:19

   Brad Pitt dhe Angelina Jolie padyshim ishin ndër çiftet më të pëlqyera në Hollywood.

Megjithatë, ata janë ndarë që dy vite ku edhe tani po vazhdojnë procedurat e divorcit.

E që nga ndarja, Jolie ka kujdestarinë e fëmijëve dhe që i është kërkuar nga gjykatësi se duhet ta lejojë Pittin, të kalojë akoma më shumë kohë me fëmijët, derisa Angelina të mbarojë xhirimet e filmit "Maleficient 2", në Mbretërinë e Bashkuar.

Madje trupi gjykues në Los Angeles mendon se sa më shumë kohë fëmijët të kalojnë me babain, aq më mirë do jetë për zhvillimin e tyre.

Është e domosdoshme për ta që të kenë një marrëdhënie të fortë dhe të shëndetshme me prindërit, ndaj edhe i rikujtojnë edhe njëherë kërkesën Angelina Jolie-së.

Pas ndarjes, ata janë duke pasur konflikte të njëpasnjëshme për shkak se Jolie dëshiron të ketë fëmijët pranë vetes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

I dashuri i Jennifer Lopez, dikur ishte një fans i zjarrtë i saj dhe këtë e ka dëshmuar teksa ka publikuar autografin e parë nga këngëtar

Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë çift shumë i komentuar në shtyp.

Dy vite më parë, këngëtari i dashur për publikun shqiptar Ergi Dini humbi jetën si pasojë e një aksidenti rrugor.

Delinda Zhupa është një nga aktoret më të dashura të humorit dhe pëlqehet shumë nga publiku shqiptar.  Ajo është e njohur për personazhet

Ditën e sotme më 14 tetor, blogerja e njohur Armina Mevlani dhe djali i ish-Kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni po lidhen në fejesë.

Këngëtarja Jonida Maliqi mbrëmjen e djeshme ishte e ftuar në spektaklin “Shiko Kush Luan”, të Luana Vjollcës.

Emina Çunmulaj është ndër personazhet më pa komplekse të showbizit.

Ajo është ndër këngëtaret e pakta shqiptare që nuk ka aspak komplekse dhe tregon të vërtetën ashtu sic është.

Edhe pse sot është ndër modelet më të famshme shqiptare nëpër botë, Emina Çunmulaj nuk e ka aspak problem të flasë për vitet që ka jetuar

Para disa ditësh në media qarkullonte një lajm ku thuhej se menaxheri i njohur i VIP-ave, kryesisht i Ledri Vulës, ishte sulmuar keq dhe