DJ Sardi është vëllai i spikeres së njohur të lajmeve

21/09/2018 - 14:13

DJ Sardi është një nga emrat më të njohur të muzikës shqiptare. Ai është po ashtu edhe një ndër personazhet më të komentuar dhe shpesh është bërë pjesë e ekranit në juritë e spektakleve të ndryshme.

Ndërkohë, publiku di shumë pak për jetën privatë të tij. Së fundmi në media ka qarkulluar lajmi se Dj Sardi nuk është i vetmi i njohur në familjen e tij. Ai është vëllai i spikeres së njohur të lajmeve në Tv Klan, Fjoralba Mishaxhi, e cila prej kohësh nuk është më pjesë e ekranit pasi jeton në Angli.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja dhe këngëtarja Selena Gomez ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak marrëdhënies saj me Bill Marry.

Bradley Cooper dhe Irina Shayk do qëndrojnë në shtete të veçanta pas ndarjes së tyre.

Para disa ditësh u njoftua se Elvana Gjata do të publikojë projektin më të ri për këtë fillim vere në Stamboll.

Këngëtarja e njohur, Tanerelle u vu në shënjestër të  kritikave dhe komenteve negative për dekoltenë e saj, pasi parakaloi në tapetin e k

Moderatori i njohur i Top Channel, Alban Dudushi ka përjetuar një nga momentet më të bukura të jetës teksa ka shoqëruar vajzën e tij tash

Propozimi për martesë që futbollisti Taulant Xhaka i bëri të fejuarës së tij Arbenita Nuredini, pushtoi titujt e mediave rozë.

Skandali i tradhtisë së Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian shkaktoi bujë të madhe në media.

“Sunny Hill Festival” ishte një nga ngjarjet më të mëdha kulturore në Kosovë dhe pritet që këtë vit të rikthehet sërish me emrat më mëdhe

Menaxheri i disa artistëve të famshëm përfshirë reperit shqiptar Azet, i cili është shumë i njohur në Gjermani, ka humbur jetën.

Dua Lipa raportohet se e kalon gjithë kohën me vëllanë e Bella dhe Gigi Hadid, Anwar.