Djali i Brad Pitt thyen heshtjen për sherrin me të atin

11/09/2019 - 17:16

Me sa duket, marrëdhënia e Brad Pitt me djalin Maddox Jolie-Pitt nuk është përmirësuar. 18-vjeçari Maddox, i cili po studion biokimi në Universitetin Yonsei në Korenë e Jugut, dha një intervistë të rrallë në të cilën foli për familjen e tij.

Në një video të marrë nga In Touch Weekly, një gazetar e pyet Maddox nëse Pitt ka në plan ta vizitojë atë në universitet, dhe Maddox u përgjigj; "Unë nuk di gjë se çfarë do të ndodhë".

Maddox gjithashtu iu përgjigj një pyetjeje në lidhje me mundësinë e shkëputjes së raporteve me Pitt, dhe u përgjigj duke thënë: "Epo, çfarëdo që të ndodhë, të ndodhë".

Maddox dhe i ati patën një zënkë në vitin 2016 pas një incidenti në bordin e një avioni privat, në të cilin Pitt dyshohet se e goditi të birin. Angelina Jolie kërkoi divorcin disa ditë më vonë ndërsa Pitt mohoi dhunën, por pranoi se i bërtiti të birit.

Kujtojmë që Jolie ishte vetëm kur shoqëroi të birin Maddox në kolegj në muajin gusht.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas deklaratës së Salsano Rrapit në emisionin e mëngjesit “Rreze Dielli”, ku tha se aktorja e njohur e portokallisë, Delinda Disha ishte

E kush nuk e ka parë telenovelën e famshme meksikane, “Kur ti të jesh e imja”.

Ditën e djeshme, këngëtarja e famshme shqiptare, Bebe Rexha publikoi në Instagram një video ku shfaqej në një avion privat teksa bënte kë

Blogeri i njohur nga Durrësi, Olti Curri kohët e fundit ka ndryshuar fizikisht pasi ka humbur shumë peshë.

Ndarja e papritur e Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth bëri bujë të madhe në media pasi erdhi vetëm pak muaj pas martesës e pas 10 vitesh das

Adelina Ismaili i ka bërë një dedikim shumë special bashkëshortit të saj, Vali Krasniqi.

Delinda Zhupa ishte një nga ikjet më të fundit nga "Portokallia" për një projekt të ri në Tv Klan.

Këngëtarja Nicole Scherzinger fitoi famë si liderja e grupi të vajzave "Pussycat Dolls" duke shitur 15 milionë albume dhe 40 milionë këng

Keira Knightley është bërë sërish nënë. Eventi i bukur ka ndodhur disa ditë më parë dhe është mbajtur në fshehtësi të plotë.

Gazetarja dhe moderatorja e njohur e kulturës, Fjodora Fjora, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të ndarë emocio