Djali i Valbona Selimllarit zbulon sekretin, publikon foton e të atit (FOTO)

12/02/2019 - 17:13

Bukuroshja shqiptare Valbona Selimllari është natyrisht ndër femrat më të ëmbla të ekranit. Valbona e ka mbajtur gjithmonë jashtë mediave jetën e saj personale edhe pse e dimë që është nënë e tre fëmijëve.

Ndonëse ikona e bukurisë shqiptare ka publikuar foton e 2 djemve dhe të vajzës, bashkëshortin ka preferuar të mos e prezantojë dhe të mos flasë publikisht për të. Mirëpo djali i saj Deni ka shuar kureshtjen, pasi ka publikuar një foto në maj të 2018-ës.

'Koha me familjen',- shkruan Deni krahas fotos, ku shihet në qytetin spanjoll Leganés.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari Flori Mumajesi është shfaqur për herë të parë në publik pas lajmeve për gjendjen e tij të rrënuar ekonomike.

Pas 6 vitesh lidhje çifti i njohur i showbiz, aktorët Katie Holmes dhe Jamie Foxx nuk janë më bashkë.

Në muajin maj të këtij viti, aktorja e njohur Almeda Abazi u bë nënë për herë të parë.

Fundjavën që lamë pas, këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me partneren e tij, Rominën.

Katie Holmes dhe Jamie Foxx i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre 6-vjeçare.

Në mediat e huaja u diskutua pak kohë më parë se  personazhi televiziv Kylie Jenner dhe partneri i saj reperi Travis Scott do të lidheshi

Aktori i famshëm, Dwayne Johnson ka kurorëzuar dashurinë me partneren e tij prej shumë vitesh, Lauren Hashian. 

Këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë, fundjavën që sapo kaloi në një dasmë që zgjati disa ditë.

Këngëtarja Ronela Hajati gjatë një interviste virtuale me ndjekësit në rrjete sociale ka zbuluar disa të dhëna për jetën e saj.