"Djemtë derisa të mbushin 33 vjeç janë vërtet kot"

25/03/2019 - 16:11

Nëse jeni grua dhe keni menduar ndonjëherë se përse marrëdhënia juaj nuk funksionon, atëherë Jennifer Lopez ka përgjigjjen.

Këngëtarja, e cila deri tani është martuar tri herë, tha se burrat nën moshën 33-vjeç janë të padobishëm.

49-vjeçarja bëri deklaratë në në programin e YouTube, Tinder's Swipe Sessions.

Ndërsa po zgjidhte në Tindeer personin e duhur për të dalë, para i doli një djalë 29-vjeç, por këngëtarja e refuzoi duke thënë: "Djemtë derisa të mbushin 33 janë vërtet kot."

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Alban Skënderaj ka mbajtur mbrëmjen e djeshme koncertin recital “Hapësira e një ëndrre” në Prishtinë.

Është bërë fiks një muaj që kur doli lajmi se Jonida Maliqi po përjeton një histori dashurie me aktorin Romeo Veshaj!

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana do të bëhen sërish prindër.

Nuk është hera e parë që përflitet se moderatorja bukuroshe, Marina Vjollca është shtatzënë por mjaftoi një foto e Marinës dhe Getit në n

Reperi me origjinë shqiptare, Gashi po arrin sukses në industrinë ndërkombëtare muzikore.

Mbrëmjen e të hënës janë shpallur fituesit e MTV Movie & TV Awards dhe triumfues ishin "Avengers: Endgame" dhe "Game Of Thrones".

Mesa duket, Irina Shayk bëri një pushim nga turneu i modës dhe pasarelave dhe u rikthye në New York.

Ikona e muzikës metal është diagnostikuar me kancer dhe ka nisur trajnimin e sëmundjes.

Në një intervistë për zviceranen "20 minuten", reperi shqiptar Ledri Vula ka folur për herë të parë rreth skandalit të koleges së tij Lor

Është përfolur shpeshherë se Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do bëhen prindër për herë të parë.