Do fejoheshin, por... JO! Ndahet papritur çifti i njohur

15/06/2019 - 16:49

Aktorja Dakota Johnson dhe Chris Martin i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 2-vjeçare. Thuhet se këngëtari i njohur 42-vjeçar iu ka thënë miqve të tij se është sërish beqar, pasi marrëdhënia me aktoren 29-vjeçare nuk ka shkuar siç duhet.

Burime paranë Chris kanë treguar për “The Sun” se ndarja mes tyre erdhi e papritur. “Ata menduan të fejoheshin, por tani ai thotë se janë ndarë, gjë që ka ardhur si një surprizë e vërtetë për të gjithë. Chris dhe Dakota dukeshin gjithmonë shumë të lumtur me njëri-tjetrin dhe të qetë”, kanë treguar burime pranë tyre.

Për herë të fundit ata janë parë pranë njëri-tjetrit në nëntor të vitit të kaluar. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Programi “Jo Vetëm Modë”, në Tv Klan solli intervistën me stilistin e njohur Joni Peçi.

Kishte menduar se nuk do të bëhej kurrë nënë për shkak të sëmundjes por modelja e njohur e “Victoria’s Secret”, Romee Strijd ka dhënë laj

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari e cila e ka zhvendosur jetën e saj në Spanjë në krah të partnerit të saj që ka preferuar ta mbajë

E ftuar në emisionin televiziv “Extra” këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha rrëfeu për herë të parë frikën që pati pasi të dy pri

Gazetarja Dasara Karaiskaj ishte e ftuar së fundmi në emisionin "Mes Yjesh" në Ora News.

Këngëtarja Jennifer Lopez është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku pasqyron jetën familjare dhe aktivitetet e saj të panumërta.

Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino janë ndarë përsëri.

Naomi Campbell, supermdolja e famshme, ka ditur sërish si të tërheq vëmendjen me fotot më të fundit të shkrepura në metronë e New York.

Një ditë më parë, Armina Mevlani, bëri një postim që i bëri të gjithë të dyshojnë se ajo ishte në pritje të ëmbël.

Nëna e Nejmarit, Nadine Goncalves tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, kur para pak kohësh njoftoi lidhjen me 23-vjeçarin Tiago Ramos, me të