Dorëzohet Gentian Zenelaj: ‘Gruaja ime është komandanti…’

18/03/2019 - 22:22

Fëmijët e “Në Kurthin e Piter Pan” donin të dinin me ngulm për marrëdhënien mes Gentian Zelenajt dhe bashkëshortes e tij. Ata e pyetën drejtuesin e “Stop” nëse e kishte frikë gruan kur i bërtiste, por edhe për marrëdhënien e saj me nenën e tij.

Ti ke thënë se gruaja jote është pak më e fortë se ty. A ke frikë kur të bërtet ajo?

“Që ta sqarojmë njëherë e mirë, ta marrë vesh edhe gruaja ime. Gruaja ime është komandanti”.

Dihet që gratë janë më punëtore…

“Janë sidomos më të zgjuara. Ekziston një shprehje shumë e bukur. Burri është tota, kurse gruaja është qafa që lëviz totën”.

A e ka zbutur gruaja juaj vjehrrën?

“Nuk ka gjë më të bukur për një burrë të shikojë që në një moment të caktuar nusja e tij dhe vjehrra, pra nëna e tij bëhen të dyja bashkë që bën kundër burrit”./tvklan

 /portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja Bella Thorne ka vendosur t’i përballojë kërcënimet per fotot nudo në një mënyrë ndryshe: i parapriu duke i postuar vetë ajo.

Bebe Rexha dhe Ava Max janë dy këngëtare me origjinë shqiptare që po korrin sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar.

Këngëtarja e famshme, Rita Ora është shfaqur shumë seksi dhe provokuese në rrugët e Londrës.

Edhe pse e shkëputur nga ekrani prej kohësh, moderatorja bukuroshe Marina Vjollca është mjaft aktive në rrjete sociale.

Muajin e kaluar bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori shumë i dashur turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë me ar

Fjodora Fjora është një nga gazetaret më të njohura të kulturës në Shqipëri.

William Levy dhe bashkëshortja e tij Elizabeth Gutierrez janë drejt ndarjes.

Aktorja e njohur italiane Ornella Muti është dënuar me gjashtë muaj heqje lirie si edhe një gjobë prej €500 për shkak të mospjesëmarrjes

Aktorja Dakota Johnson dhe Chris Martin i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 2-vjeçare.

Ledri Vula, Lorik Cana dhe aktori Edi Kastrati janë nderuar me çmimin “Nderi i Gjakovës”.