Drake fiton zemrën e modeles së njohur Bella Hadid

19/10/2017 - 18:21

   Një burim i afërt pranë modeles së njohur Bella Hadid është shprehur se bukuroshja është në një lidhje me reperin Drake, që prej muajit qershor.

Sipas tij, Drake i ka shprehur pëlqimin Bellës, që në muajin nëntor dhe i është dashur një kohë e gjatë, lule dhe bizhuteri të shtrenjta, që t’ia fitonte zemrës bukuroshes.

Bella është lënduar shumë nga ndarja me këngëtarin kanadez The Weeknd dhe nuk e ka pasur aspak të lehtë të nisë një lidhje tjetër, por Drake ia doli.

Çifti është siguruar që ta mbajë lidhjen jashtë vëmendjes së mediave dhe deri më tani ia ka dalë mbanë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Edhe pse nuk një gjë e tillë nuk këshillohet, Kim Kardashian West ka pranuar se ajo e thyen shpesh herë rregullin e kujdesit të lëkurës.

Teksa Arditi ishte ai që bëri bashkë Fifin dhe Mc Kreshën, të cilët sollën prej këngëve më të bukura të festivalit "Kënga Magjike", këngë

Flori Mumajesi ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë me fitoren në "Kënga Magjike". 

Pas kërcimeve të konkurrentëve, shpeshherë hapet debat në "Dance with me", por këtë herë shkak ishte thjesht një kompliment i moderatores

Kaia Gerber, vajza e supermodelës Cindy Crawford, është kurorëzuar "Modelja e Vitit" në eventin vjetor të Fashion Awards 2018.

Një ndër këngët më të dashura për publikun në “Kënga Magjike” ishte padiskutim “Psikopatja jote” e Fifit dhe Mc Kreshës e cila jo më kot

Ditën e djeshme, të ftuar tek “E diela shqiptare”, Ronela Hajati dhe grupi Revolt Klan patën një debat midis tyre.

10 dhjetori për bukuroshen shqiptare Almeda Abazi dhe aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman, është një datë shumë e rëndësishme, pasi

Këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus i ka shokuar të gjithë me deklaratën që ka bërë gjatë një interviste për “The Sun”, ku ka pranua

Në ndryshim nga Meghan Markle dhe princ Harry, të cilët jo në pak raste kanë shfaqur dashurinë e tyre në publik, dukesha e Cambridge Kate