E dashura e Mozzik konfirmon shtatzëninë, dhurata e parë e reperit për fëmijën

10/08/2018 - 12:10

Reperi Mozzik dhe e dashura e tij Loredana janë në pritje të një fëmije dhe kjo gjë është konfirmuar nga vetë artistët nëpërmjet postimeve në rrjete sociale.

Në postimet në InstaStory, ata kanë treguar dhuratën e parë për foshnjën, një palë këpucë të bardha që mund t'i veshin të dyja gjinitë, kështu që nuk dihet nëse do bëhen me vajzë apo djalë.

Reperi anuloi të gjitha koncertet këtë vit dhe duket se do ti qëndrojë të dashurës së zemrës më pranë se kurrë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas publikimit të bashkëpunimin me Ledri Vulën në dhjetor të 2018-ës, reperja Tayna mesa duket po përgatitet për një tjetër projekt me No

Reperi më i ri i “On Records”, Read ka sulmuar Mozzik dhe Loredanën, në një intervistë për emisionin “Sevenbizz”.

Estela Ujka na ka emocionuar të gjithëve ditën e sotme me rrëfimin e saj lidhur me betejën e fituar me tumorin.

Pothuajse e panjohur modelja e famshme Naomi Campbell, me një parruke me kaçurrela, syze piloti dhe një komplet ngjyrë kafe të lehtë, në

Këngëtarja sharmante Zaimina Vasjari në janar të vitit që lamë pas u bë nënë për herë të parë.

Reperja Danielle Bregoli e cila po ngjit majat e suksesit çdo ditë me anë të muzikës, ka vendosur që të hapë një biznes, me të cilin thot

Diva e muzikës pop, Madonna mund të jetë pjesë e festivalit të muzikës Eurovision 2019 që do mbahet në maj në Tel Aviv.

Rita Ora është një ndër këngëtaret me origjinë shqiptare që po korr një sukses të jashtëzakonshëm në arenën ndërkombëtare.

Kohët e fundit, moderatorja shqiptare, Floriana Garo, nuk ka qenë shumë aktive në rrjete sociale, sepse është shumë e angazhuar me biznes

‘Mania’ e fundit që ka pushtuar botën po përhapet me shpejtësi dhe nuk ka lënë jashtë 'dallgës' dhe moderatoren e njohur shqiptare.