E dini pse Bebe Rexha s'ka nevojë për një mashkull në jetën e saj? (FOTO)

08/11/2018 - 12:10

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare ka zbluar në një postim në Instagram se preferon të jetë beqare dhe mund t’ia dalë mbanë e vetme pa një mashkull në krah.

“Nuk kam nevojë për një mashkull. I paguaj vetë të gjitha”, shkruan Bebe Rexha bashkëngjitur fotos ku shfaqet në shkallët e një avioni.

Në vitin 2015, Bebe i dha fund historisë së dashurisë me Alex dhe këngëtarja ka zgjedhur që të rrijë beqare duke triumfuar në fushën e muzikës me hitet e saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari i njohur Blero ka rrëfyer një moment që ai e quan të veçantë në jetën e tij.

Një ditë pasi Ariana Grande publikoi këngën më të re "7 rings", këngë e cila arriti 20 milionë klikime që në ditën ë parë, këngëtarja aku

Pas publikimit të bashkëpunimin me Ledri Vulën në dhjetor të 2018-ës, reperja Tayna mesa duket po përgatitet për një tjetër projekt me No

Reperi më i ri i “On Records”, Read ka sulmuar Mozzik dhe Loredanën, në një intervistë për emisionin “Sevenbizz”.

Estela Ujka na ka emocionuar të gjithëve ditën e sotme me rrëfimin e saj lidhur me betejën e fituar me tumorin.

Pothuajse e panjohur modelja e famshme Naomi Campbell, me një parruke me kaçurrela, syze piloti dhe një komplet ngjyrë kafe të lehtë, në

Këngëtarja sharmante Zaimina Vasjari në janar të vitit që lamë pas u bë nënë për herë të parë.

Reperja Danielle Bregoli e cila po ngjit majat e suksesit çdo ditë me anë të muzikës, ka vendosur që të hapë një biznes, me të cilin thot

Diva e muzikës pop, Madonna mund të jetë pjesë e festivalit të muzikës Eurovision 2019 që do mbahet në maj në Tel Aviv.

Rita Ora është një ndër këngëtaret me origjinë shqiptare që po korr një sukses të jashtëzakonshëm në arenën ndërkombëtare.