E martuar me milionerin maqedonas, Adelina Tahiri tregon çfarë i mungon nga beqaria

24/04/2019 - 11:31

Prej më shumë se 1 viti këngëtarja Adelina Tahiri është e martuar me milionerin maqedonas, Serjoza Markov. Martesë e cila u komentua shumë në media për shkak të diferencës së moshës si dhe kombësisë së bashkëshortit të këngëtares.

Çifti janë prindër të një vogëlushi me emrin Jon dhe duken shumë të lumtur me jetën bashkëshortore. Këtë e vërteton edhe Adelina me përgjigjen e saj, kur e pyesin në rrjete sociale se çfarë i mungon nga beqaria.

"Mund të them lirisht asgjë. Tash jam e përmbushur dhe e realizuar", shprehet këngëtarja në foton e postuar në InstaStory.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Çdo këngë e tij kthehet në hit por reperi i njohur shqiptar Capital T ka menduar të heqë dorë nga muzika.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora aktualisht ka nisur turneun për albumin e saj më të fundit "Phoenix", dhe mbrëmjen e kalu

Çifti i njohur i këngëtarëve, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë kurorëzuar në fshehtësi lidhjen e tyre në martesë pas 12 vitesh së bas

Rreth një javë më parë aktorja e njohur Jonida Vokshi ka qenë e ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin’ ku ka shpalosur shumë të pathëna nga

Teksa mbrëmjen e djeshme zhvillohej protesta e opozitës, ku ishin mijëra persona në shesh, te Hotel Rogner, shumë pranë protestës, martoh

“2 gisht mjaltë”, filmi me produksion të Ermal Mamaqit ka qenë një sukses në Shqipëri.

Këtë vit, shumë vajza të njohura shqiptare patën fatin që të parakalonin në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë.

Sezoni i parë i ‘Dua të të bëj të lumtur’ ka qenë i mbushur me histori prekëse dhe emocionuese në të njëjtën kohë, duke ‘gozhduar’ publik

Akuzat për mashtrimin e çiftit zvicerian që e kanë vënë në qendër të vëmendjes reperen Loredana Zefi prej disa ditësh, bënë që ajo të anu

Rihanna ka jetuar në Londër për një vit, në mënyrë të fshehtë.