E mban të fshehtë, violinisti durrsak i fejuar prej tre vitesh me muzikanten shqiptare

21/04/2019 - 08:56

Artisti durrsak, Olen Çesari është një nga personazhet publikë që me violinën e tij ka arritur të jetë shumë i suksesshëm përtej kufijve por që nuk dihet asgjë për jetën private.

Pak ditë më parë kur gazetari Ervin Kurti e pyeti se kur do martohej, Oleni iu përgjigj "Na lini rehat se jemi mirë", ndërsa mbrëmë në emisionin "XIng me Ermalin", violinisti  ka treguar për herë të parë se prej 3 vitesh është i fejuar.

"Po kam 3 vjet që jam fejuar, është shqiptare, është super njeri, muzikante. E marr ndonjëherë me vete në udhëtime", tha Oleni pa dhënë më shumë informacione rreth vajzës që i ka vjedhur zemrën.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pasi hoqi dorë nga modelingu, Angla Martini do të sjellë shumë shpejt librin me sekrete nga jeta e saj, për të cilin ka dhënë një intervi

Britney Spears ka kaluar një periudhë të vështirë kohët e fundit dhe duket se kjo ka ndikuar edhe në perceptimin e saj për jetën.

Pas 11 ditë nga shpallja e ndarjes, aktori Liam Hemsworth ka nisur procedurat e divorcit nga këngëtarja Miley Cyrus.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është imazhi i ri i firmës "Yves Saint Laurent".

Modelja shqiptare Adrola Dushi prej disa vitesh është zhvendosur në Amerikë për të zhvilluar karrierën e saj në tokën e ëndrrave.

Këngëtari Flori Mumajesi është shfaqur për herë të parë në publik pas lajmeve për gjendjen e tij të rrënuar ekonomike.

Pas 6 vitesh lidhje çifti i njohur i showbiz, aktorët Katie Holmes dhe Jamie Foxx nuk janë më bashkë.

Në muajin maj të këtij viti, aktorja e njohur Almeda Abazi u bë nënë për herë të parë.

Fundjavën që lamë pas, këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me partneren e tij, Rominën.

Katie Holmes dhe Jamie Foxx i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre 6-vjeçare.