E quajnë homoseksual, ja si reagon i dashuri Dua Lipës

19/09/2018 - 13:25

 Isaac Carew është bërë shumë i njohur që pas lidhjes me këngëtaren me origjinë shqiptare Dua Lipa. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale ku publikon shumë foto të tij dhe komentohet mjaft.

Por përpos reagimeve pozitive ka edhe nga ata fansat që e kanë konsideruar kuzhinierin homoseksual.

Në një selfie të publikuar njëri nga fansat e ka konsideruar homoseksual, por mesa duket Isaac e ka marrë me shumë pozitivitet.

Ai ka publikuar mesazhin dhe ka vendosu një emoji me simbolet e komunitetit të LGBT.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Luana Vjollca ka lënë motrat e saj në alpet e Austrisë dhe ka ikur në një vend më ekzotik për pushime

Para pak kohësh, kryefjala e mediave ishte sfida e dietës 10-ditore, e cila u nis nga Jennifer Lopez dhe partneri i saj Alex Rodriguez. 

Pasditen e djeshme të ftuar në emisionin “Rudina” ishin gazetarët e njohur Olti Curri, Iva Tiço dhe Enxhi Lula për të folur për temat më

Gazetaret Iva Tiço dhe Enxhi Lula, si dhe blogeri Olti Curri të ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan folën për performancën e Elvana Gj

Flori po vjen në një këngë në bashkëpunim me Fifin.

"Kylie Cosmetics" bëri një ulje çmimesh për linjën e buzëkuqeve që krijoi me shoqen e saj Jordyn, pasi doli skandali i tradhtisë me Trist

Historia e tyre është më e komentuara e momentit në median shqiptare dhe shtypin rozë! 

Dua Lipa po përjeton periudhën e saj më të mirë.

Aktori amerikan Jussie Smollett është arrestuar në Çikago pasi u akuzua për një kallzim të rremë.

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë bërë prindër për herë të parë mbrëmjen e djeshme.