E quajtën djalin Zëri, reperi tregon pse zgjodhi këtë emër

10/07/2019 - 15:55

Reperi i njohur Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi u bënë prindër të një djali për herë të parë më 21 shkurt, të cilin e pagëzuan me emrin e veçantë, Zëri.

Fillimisht të gjithë u çuditën nga emri që çifti zgjodhi për djalin dhe të shumtë ishin ata që i gjykuan për këtë zgjedhje. 

Mirëpo, i ftuar së fundmi në emisionin "Nd'rrimi Natës", Gjiko ka zbuluar se e kujt ishte idea për emrin; Zëri.

"Një e afërme e jona na e sugjeroi vetëm Zë, e mua më pëlqeu shumë. Por Zë më dukej shumë shkurt, prandaj vendosëm t’ia lëmë Zëri", tregoi reperi.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ish-bashkëshortja e aktorit të njohur Jeremy Renner e akuzon këtë të fundit për vrasje të mbetur në tentativë dhe të paramenduar.

Blogerja e njohur, Armina Mevlani është një nga femrat më të komentuara të showbizz-it dhe shpesh herë është në qendër të vëmendjes për p

Reperja shqiptare, Tayna po korr suksese të njëpasnjëshme jo vetëm brenda kufijve shqiptarë.

Aktorja durrsake e ka pranuar edhe njëherë se është shumë e dashuruar.

Kylie Jenner realizoi një seancë pyetje-përgjigje me fansat e saj në Instagram dhe kryesisht, iu përgjigj pyetjeve në lidhje me Stormi-n,

Pak kohë më parë, disa foto të një vajze, e cila ka një ngjashmëri të “frikshme” me Selena Gomez, u bënë virale në internet.

Prej vitesh moderatori Ardit Gjebrea drejton spektalin "E diela shqiptare", pjesë e të cilit janë rubrika të ndryshme.

Moderatorja sharmante Einxhel Shkira është larguar nga rubrika “Beauty” në “E diell” vetëm një javë pas fillimit të sezonit, duke pranuar

Adele u ka dërguar fansave ‘sinjale’ se po publikon këngë të re, qysh javën e ardhshme.