“E shikon veten në ndonjë film?”, moderatori i njohur habit me përgjigjen

15/03/2019 - 12:24

Moderatori i njohur, Isli Islami, ka vendosur të bëjë një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në rrjetet sociale. Teksa u është përgjigjur pyetjeve të shumta që ka marrë në “Instastory”, moderatori ka treguar se do ishte i gatshëm të provonte aktrimin.

"E shikon veten në ndonjë film? (Mendoj se do ishe një yll Hollywdi si aktor)", i shkruan një fans/e.

"Aaa më ke gjetur midenë. Më kanë thënë që kam plastikë shumë të mirë për aktor. Nuk e kam mbyllur asnjëherë atë derë, kështu që kush e di. Pastaj ne ‘Hollywood’ më çove larg, edhe një Kinostudioje këtu s’do i kisha thënë jo", ka thënë Isli.

Përveç moderimit, Isli ka treguar se ka dhe një talent në të kënduar. Ai ka kënduar në emisionet e tij e madje ka qenë i ftuar dhe në “The Voice” ku ka lënë pa fjalë publikun me zërin.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

E njohur për karizmën, origjinalitetin dhe spontanitetin e saj, atletja e njohur Klodiana Shala teksa ishte e ftuar në “E Diell” tregoi s

Irma Libohova ka qenë mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin ‘Thumb’, të dy moderatoreve Fatma dhe Aulona.

Aktorja e famshme turke, Merve Bolugur, raportohet se është kërcënuar me publikimin e fotove dhe videove të saj private.

Monika Belluci është shfaqur e mrekullueshme në tapetin e kuq të Festivalit të kinemasë.

Edhe pse është moderatore dhe aktore e suksesshme, Jonida Vokshi është treguar gjithnjë e rezervuar dhe hermetike për jetën e saj private

Kryetarja e grupit parlamentar demokrat, është njohur me partnerin e saj kur ka qenë vetëm 16 vjeçe.

Capital T njihet si ndër reperët më të suksesshëm në industrinë muzikore shqiptare, por prej 4 vitesh ai nuk ka dhënë asnjë intervistë e

Disa muaj më parë Stine u divorcua nga partnerja e tij, këngëtarja Graciela me të cilën ka dhe një vajzë.

Nga studio e emisionit të tij "Late Night Show", këngëtari dhe moderatori Kastro Zizo ka theksuar se nuk është gay.

Nora dhe Roberti vazhdojnë të jenë një prej çifteve më të komentuara në showbiz-in shqiptar.