E talli në emision, Besmir Metani për Ermalin: S'di si të marrin kompjuterët përsipër ty

Postuar: 20/02/2018 - 12:49

Teksa ishte e ftuar të shtunën që lamë pas në "Xing me Ermalin", Elvana Gjata u rikthye pas në kohë duke risjellë në vëmendje edhe një herë eleminimin tek "Ethet e së premtes", një show muzikor nga i cili kanë dalë shumë emra të muzikës shqiptare.

"Ishe te Ethet? A të skualifikuan?" pyet Ermali në një moment Elvanën."Ka qenë në garë për skualifikim Elvana Gjata dhe Besmir Metani. Elvanën e skualifikuan dhe Besmir Metani vazhdoi garën. D.m.th. Besmir Metani qëndroi, Elvana Gjatën e skualifikuan. Dhe Besmir Metani vazhdoi garën. Besmir Metani! Nuk di d.m.th. Besmir Metani", – përsëriti disa herë Ermali si për të krahasuar suksesin e Elvanës në muzikë dhe Metanit i cili tashmë drejton emisionin e mëngjesit në Ora News.

Moderatori Besmir Metani, i cili  prej vitesh i është përkushtuar më shumë prezantimit sesa muzikës, i është përgjigjur Ermalit përmes një postimi në Instagram, ku tregon se komentin që bëri moderator i Xingut, e ka marrë në sensin e shakasë.

"Elvana Gjata, fiks 15 vite më parë në shkurt, e ti je e bukur njësoj si atëherë! Të uroj shumë suksese kudo që të jesh. Ermal Mamaqi, nuk hoqën Elvanën për të më lënë mua, ishte strategjia e Atij që të na spostonte ne që kishim më shumë vota sesa gjithë pjesa tjetër e grupit që të përgatiste rrugën për çfarë kishte planifikuar ay, edhe mos të të duket çudi që kam pasur me shumë vota se 6 të tjerët bashkë. E sa për zërin tim, o zoti këngëtar, unë s’di si të marrin kompjuterët përsipër ty. Ermal, je Loti Vu".

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Këngëtarja Aurela Gace ka treguar gjithnjë se ka një marrëdhënie miqësore mjaft të veçantë me kolegun e saj Dashnor Diko.

   Dy aktorët Eni Jani dhe Genc Fuga ndanë me të gjithë publikun e spektaklit të kërcimit “Dance With Me”, por edhe teleshikuesit nga sht

   Kanë kaluar tre vite nga divorci i bujshëm i këngëtares Rovena Dilo me ish-bashkëshortin e saj prej 10-vitesh, ish-futbollistin e njoh

Vetëm pak kohë pas zënkës së tyre, dy reperet Cardi B dhe Nicki Minaj janë "takuar" në shfaqjen e modës në Milano, por nuk ndodhi asgjë j

Prej shumë kohësh nuk kishim parë një foto të të dyve bashkë, Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari, megjithëse ata shkojnë anembanë botës, por t

Muajt e fundit në mediat rozë flitet për një lidhje midis këngëtares me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe Chris Brown.

Jennifer Lopez është diva e muzikës botërore, por kjo nuk do të thotë që nuk përballet me incidente në skenë.

   Sukseset e Dua Lipës nuk kanë të ndalur. Bukuroshja shqiptare ka punuar së fundmi edhe me legjendën italiane, Andrea Bocelli.

Moderatorja Elita Rudi dhe këngëtari Gjiko kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë mes shumë VIP-ash të ftuar, të cilët ishin të veshur mj

Vildane Zeneli është një nga modelet që tërheq gjithnjë vëmendje me paraqitjen e saj.