Edhe i madhi Sylvester Stallone i përfshirë në skandale seksuale?

14/06/2018 - 14:44

Hetuesit në Los Angeles deklaruan të mërkurën se sektori kundër krimeve seksuale po rishikim një çështje kundër Sylvester Stallone.

Megjithatë, autoritetet atje nuk pranuan të japin më shumë detaje, por thanë se rasti iu ishte prezantuar nga policia e Santa Monicas të Kalifornisë.

Reagimi i aktorit ishte i menjëhershëm. Avokati i tij duke folur për CNN tha se Stallone i mohon në mënyrë kategorike këto akuza.

“Është e papranueshme që autoritetet e kanë bërë këtë informacion publik, pasi bën që publiku i gjerë të mendojë se ka diçka”, tha avokati Martin Singer.

Sipas tij, gruaja që ka bërë ankesën kishte pasur një lidhje konsensuale me klientin e tij në 1980-n.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e sotme themeluesi i Top Media-s Dritan Hoxha do të festonte 50-vjetorin e lindjes së tij.

Ariana Grande dhe Pete Davidson kanë njoftuar se i kanë dhënë fund romancës së tyre.

Aktorja e famshme Yvonne Strahovski ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë me aktorin Tim Loden.

Princ Harry dhe Meghan Markle kanë takuar qindra adhurues të familjes mbretërore gjatë ditës së tyre të dytë në turin në Australi.

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka treguar 20 vitet e saj karrierë muzikore me anë të një postimi në Instagram. 

Lidhja mes këngëtares Ariana Grande dhe komedianit Pete Davidson ka marrë fund.

Pas daljes së filmit me Lady Gaga-n, është folur se lidhja e Bradley Cooper me Irina Shayk po përjeton krizë.

Rita Ora nuk di të ndalet! Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare është pjesë e albumit më të ri të grupit Rudimental.

I dashuri i Jennifer Lopez, dikur ishte një fans i zjarrtë i saj dhe këtë e ka dëshmuar teksa ka publikuar autografin e parë nga këngëtar

Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë çift shumë i komentuar në shtyp.