Elita Rudi bëhet bionde, Gjiko nuk e njeh: Gru a je ti?

12/05/2019 - 18:19

Moderatorja kosovare Elita Rudi, pas lindjes së fëmijës së parë, i është nënshtruar një ndryshimi drastik. Nga brune, moderatorja ka vendosur të bëhet bionde.

Si duket ky ndryshim nuk ka mbetur larg vëmendjes së bashkëshortit të saj, reperit të njohur Asdren Gjikolli, i njohur me emrin artistik “Gjiko”.

Ai ka zgjedhur të komentojë në postimin e bashkëshortes pa fshehur habinë. “Gru a je ti?”, shkruan Gjiko, koment i cili ka ndezur debatin në mesin e fansave.

Komentit të tij i është përgjigjur edhe moderatorja Elita Rudi, e cila zbulon me ndjekësit e saj që ka pasur një debat me Gjikon.

“Hala idhnueshëm me ty jam”, shkruan moderatorja.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Menaxheri i disa artistëve të famshëm përfshirë reperit shqiptar Azet, i cili është shumë i njohur në Gjermani, ka humbur jetën.

Dua Lipa raportohet se e kalon gjithë kohën me vëllanë e Bella dhe Gigi Hadid, Anwar.

Është kthyer në trend tashmë, të cilit nuk i kanë rezistuar shumë personazhe të njohura, rimodelimi i buzëqeshjes.

Moderatorja e "Dite e Re" në "Ora News" është aksidentuar dje (e shtunë, 22 qershor 2019) rreth orës 12 të mesditës, në autostradën Tiran

Mbrojtësi shkodran i Kombëtares Shqiptare Elseid Hysaj i ka dhënë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme, në një dasmë spektakolare të zhvillua

Kristiano Ronaldo kur është me pushime nuk është një klient i zakonshëm.

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe futbollisti Alban Hoxha po përjetojnë një romancë prej më shumë se tri vitesh.

Këngëtari i muzikës rock, Renis Gjoka është bërë baba për herë të parë.

Reperi S4MM ka publikuar këngën e katërt të albumit muzikor, titulluar “E preferume”.

Pasi u lajmerua se Meghan Markle dhe Prince Harry do të ndaheshin nga bamirësitë që bënin së bashku me Prince Ëilliam dhe Kate Middleton,