Elvana Gjata e pranon publikisht: Zoti më ka sjellë një fat të mirë

18/02/2018 - 09:57

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata e pranoi më në fund se është në një lidhje të re dashurie.

E pyetur me shaka nga Ermali në "Xing", të cilin e kishte ftuar në shtëpinë e saj, se edhe sa kohë mendon të qëndrojë beqare, Elvana është përgjigjur me titullin e një prej këngëve të saj të reja të albumit “3”.

“Po mirë mi goc, vajte 62 vjeçe dhe beqare mbete tërë jetën”,-i ka thënë Ermali.

“Mesa duket gjërat kanë ndryshuar. E ke parasysh kur ke një gjë të mirë dhe s’do ta…ke frikë. Unë mendoj që Zoti është treguar shumë i mirë me mua, më ka sjellë një fat shumë të mirë”,-deklaroi Elvana.

Nga ana tjetër Ermali e uroi: “Hajde në dasmë o Zot”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea e ka bërë gjithnjë të ditur “nepsin” e tij për ushqime të ndryshme.

Paul McCartney ka mbajtur një koncert live në Londër, ku 1 orë pas nisjes së tij i është bashkuar edhe Ringo Starr, për të kënduar së bas

Ajo është një nga nënat e reja më seksi në showbiz-in shqiptar. 

Sabri Fejzullahu ka zgjedhur që të vijë në një projekt të ri muzikor me këngëtaren Morena, e cila u shpall “Miss Kosova” në vitin 2010.

Justin Bieber ka filluar një kapitull të ri romantik me bashkëshorten e tij Hailey Baldwin, por në zemrën e tij ka ende një hapësirë për

Kontakti i fundit mes Thomas Markle dhe Meghan Markle daton në maj në prag të martesës së saj me princin Harry.

Qysh në fëmijëri ishte në qendër të vëmendjes dhe tani si një kampione e stilit, Kendall është bërë modelja më e paguar e botës si dhe më

Dua Lipa dhe Paris Hilton janë yje shumë të famshme, secila në fushën e saj, ndërsa kur bëhen bashkë, padyshim që marrin vëmendjen e fans

Në lajmet që qarkullojnë lidhur me familjen mbretërore, thuhet se princi William mendon se Meghan po e largon Harry-n nga familja.

Mbase, po të mos ishte për “Kënga Magjike”, këtë detaj mund të mos e kishim kapur, por paparazzi i Panorama Plus i ka ndjekur këngëtarët