Elvana Gjata pothuajse nudo për klipin e ri (FOTO)

25/06/2019 - 18:34

Para disa ditësh u njoftua se Elvana Gjata do të publikojë projektin më të ri për këtë fillim vere në Stamboll.

Nëse mendoni se kënga do të jetë e ngjashme me meloditë e filmave turk (disi dramatike ose romantike) dhe Elvana do të ketë një veshje të përshtatur me vajzat që jetojnë në një prej qyteteve të Turqisë, gaboni.

Valdrin Sahiti ka zbuluar veshjen e Elvanës, ku shihet mjaft provokative dhe disi nudo. Fundja të dalësh pak nudo për një videoklip është trendi më i ri.

Klikimet e panumërta nuk do të mungojnë….Të paktën ky është një prej qëllimeve kryesore. Sipas “Prive” këngëtarja do të ketë edhe një bashkëpunim me një këngëtar emri i të cilit ende nuk bëhet i ditur.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

E ftuar në emisionin “Ellen Tv Show”, Kris Jenner u vu përballë disa pyetjeve lidhur me familjarët e saj, duke u detyruar të zgjedhë mes

Vrasjet e dy grave njëra pas tjetrës tronditën nga bashkëshortët e tyre tronditën vendin.

Media Britanike, BBC i ka dedikuar një artikull të veçantë pjesëmarrësve të këtij edicioni në "Eurovision", ku është ndalur edhe te këngë

Bebe Rexha ka folur hapur për herë të parë rreth përvojës së saj me çrregullimin bipolar që kur bëri publike diagnozën e saj në prillin t

Fatmir Hysenbelliu i ftuar në emisionin “Glamour Zone” në TV Ora ka treguar sakrificën më të madhe që ka bërë për dashurinë.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka falënderuar të gjithë miqtë dhe dashamirët që i kanë qëndruar pranë në këto çaste të vështira që po k

Mamaja e këngëtares Xhesika Polo, njëherazi edhe motra e këngëtares së njohur Valbona Mema, është ndarë nga jeta ditën e djeshme.

Pas javëve të tëra impenjime për shkak të Megxit, më në fund princi William dhe Kate Middleton kanë marrë disa ditë pushime me fëmijët e

Bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës, Ajola Xoxa ka kujtuar sot të atin e ndjerë në 1-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta.