Elvana Gjata shfaq videon e veshur nuse!

14/03/2019 - 20:40

Komedia “2 Gisht Mjaltë” ku protagonistë kryesorë janë Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi pritet që së shpejti të jepet në të gjitha kinematë shqiptare dhe jo vetëm.

Shumica prej nesh tashmë e kanë parë promon e komedisë, e cila është transmetuar për herë të parë nga moderatori i njohur Ermal Mamaqi, mirëpo, ditën e sotme këngëtarja Elvana Gjata na ka njohur me disa pamje të reja.

Bukuroshja ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram ku shfaqet e veshur nuse dhe duke hedhur buqetën e luleve.

“Pa dashuri”, ka shkruar krah videos Elvana, duke etiketuar gjithashtu faqen zyrtare të “2 Gisht Mjaltë” dhe reperin e njohur Lyrical Son.

Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim me kërshëri publikimin e komedisë!

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Pa dashuri” @2gisht_mjalte @lyricalson

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

E njohur për karizmën, origjinalitetin dhe spontanitetin e saj, atletja e njohur Klodiana Shala teksa ishte e ftuar në “E Diell” tregoi s

Irma Libohova ka qenë mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin ‘Thumb’, të dy moderatoreve Fatma dhe Aulona.

Aktorja e famshme turke, Merve Bolugur, raportohet se është kërcënuar me publikimin e fotove dhe videove të saj private.

Monika Belluci është shfaqur e mrekullueshme në tapetin e kuq të Festivalit të kinemasë.

Edhe pse është moderatore dhe aktore e suksesshme, Jonida Vokshi është treguar gjithnjë e rezervuar dhe hermetike për jetën e saj private

Kryetarja e grupit parlamentar demokrat, është njohur me partnerin e saj kur ka qenë vetëm 16 vjeçe.

Capital T njihet si ndër reperët më të suksesshëm në industrinë muzikore shqiptare, por prej 4 vitesh ai nuk ka dhënë asnjë intervistë e

Disa muaj më parë Stine u divorcua nga partnerja e tij, këngëtarja Graciela me të cilën ka dhe një vajzë.

Nga studio e emisionit të tij "Late Night Show", këngëtari dhe moderatori Kastro Zizo ka theksuar se nuk është gay.

Nora dhe Roberti vazhdojnë të jenë një prej çifteve më të komentuara në showbiz-in shqiptar.