Enca poston foton e saj dhe të Noizyt, i tregon dhe njëherë vendin

26/01/2019 - 10:50

Enca është “Mbretëresha e Instagramit” në vendin tonë, e cila kryeson listën me plot 1.9 milionë ndjekës. Ajo ka lënë pas shumë emra të njohur të ekranit, mes tyre Luanën e cila renditet e dyta me 1.4 milionë, në vend të tretë Era Istrefin dhe më pas Noizy-n me 1.3 milionë.

Pikërisht për këtë arsye, ajo ka bërë pjesë të Instastory-t të saj reperin e njohur pasi ka postuar një video ku tregohen artistët shqiptarë me më shumë ndjekës në Instagram.

Këngëtarja që dikur ka qenë pjesë e labelit të Noizy-t dhe kanë kryer të dy bashkëpunime të suksesshme, por tanimë nuk flasin me njëri-tjetrin prej kohësh, shprehet se është ajo “Numri 1” dhe uron veten nëpërmjet videos, duke i hedhur kështu “karshillëk” të tjerëve, e mbi të gjitha rivalit të saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Modelja e fitness-it Dorina Mema ishte e ftuar në emisionin "E Diell" në Top Channel.

Aktori i famshëm Kevin Hart është kthyer pas në kohë për të zbardhur dritë mbi tradhëtinë që i bëri bashkëshortes në vitin 2017.

Një ditë më parë bukuroshja shqiptare, Angela Martini festoi ditëlindjen e 34-ët.

 

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman ka uruar festën e Fiter Bajramit përmes një postimi në rrjete sociale.

Prej disa kohësh, Era Istrefi është përfolur për një lidhje dashurie me këngëtarin e famshëm britanik, Julian Perretta. 

Vetëm pak ditë më parë, aktorja Olta Gixhari konfirmoi lajmin se është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë.

Albi Nako dhe Alba Hoxha janë një ndër çiftet që nuk e pranuan kurrë publikisht historinë e tyre të dashurisë.

Këngëtari i njohur  Ermal Fejzullahu është aksidentuar në Prishtinë.

Xhensila Pere ka folur së fundmi për shumë gjëra nga jeta e saj e jo vetëm në një intervistë me gazetarin Ronaldo Sharka, në emisionin "M