Enca publikon foto lakuriq nga vaska duke pirë cigare

21/04/2019 - 18:27

Enca është një nga këngëtaret më të komentuara në tregun muzikor shqiptar. Ajo gjithashtu është një nga emrat më të ndjekur në rrjetet sociale ku edhe është tejet aktive.

Shpesh, Enca publikon fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, ndërsa nuk mungojnë edhe ato provokuese.

Në një fotografi të publikuar së fundmi, ajo shfaqet lakuriq nga vaska duke tymosur cigare.

Fotografia ka shkaktuar reagime të shumta te ndjekësit e saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Në mediat e huaja u diskutua pak kohë më parë se  personazhi televiziv Kylie Jenner dhe partneri i saj reperi Travis Scott do të lidheshi

Aktori i famshëm, Dwayne Johnson ka kurorëzuar dashurinë me partneren e tij prej shumë vitesh, Lauren Hashian. 

Këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë, fundjavën që sapo kaloi në një dasmë që zgjati disa ditë.

Këngëtarja Ronela Hajati gjatë një interviste virtuale me ndjekësit në rrjete sociale ka zbuluar disa të dhëna për jetën e saj.

Angela Martini i ka dhënë fund karrierës si modele për tu fokusuar në disa aktivitete të tjera në jetën e saj.

Sopranoja shqiptare me famë ndërkombëtare Ermonela Jaho ka dashur që për të të flitet vetëm në aspektin profesional, pa kaluar tek jeta e

Rudina jo gjithmonë ka pasur trupin elegant që ka tani, i cili e bën të duket bukur me çdo fustan.

Së fundmi në emisionin "3shat" me Bora Zemanin, Romeon dhe Donaldin ka qenë e ftuar këngëtarja shumë e njohur, Eneda Tarifa.