Eneda Tarifa si rrallëherë flet për divorcin dhe martesën e dytë

18/08/2019 - 14:06

Së fundmi në emisionin "3shat" me Bora Zemanin, Romeon dhe Donaldin ka qenë e ftuar këngëtarja shumë e njohur, Eneda Tarifa.

Përveç karrierës së saj, Eneda si rrallëherë ka folur dhe për jetën e saj private dhe divorcin nga bashkëshorti.

Siç dihet ajo dhe bashkëshorti i saj i dhanë fund martesës një vit më parë dhe Eneda është pyetur nga Bora se nëse është më mirë të jesh beqare apo e martuar dhe se nëse do të martohej sërish pas ndarjes.

Eneda nuk ka pranuar të flas për jetës si beqare, por ka zbuluar se nuk e ka humbur besimin tek martesa dhe se do të martohej sërish.

“Ohh, ok tek e treta nuk rezistoj dot më dakord, ndoshta po, po të gjej njeriun e duhur.”, ka thënë Eneda teksa ka lënë të kuptohet se momentalisht është ende beqare. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

E ftuar në emisionin “Ellen Tv Show”, Kris Jenner u vu përballë disa pyetjeve lidhur me familjarët e saj, duke u detyruar të zgjedhë mes

Vrasjet e dy grave njëra pas tjetrës tronditën nga bashkëshortët e tyre tronditën vendin.

Media Britanike, BBC i ka dedikuar një artikull të veçantë pjesëmarrësve të këtij edicioni në "Eurovision", ku është ndalur edhe te këngë

Bebe Rexha ka folur hapur për herë të parë rreth përvojës së saj me çrregullimin bipolar që kur bëri publike diagnozën e saj në prillin t

Fatmir Hysenbelliu i ftuar në emisionin “Glamour Zone” në TV Ora ka treguar sakrificën më të madhe që ka bërë për dashurinë.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka falënderuar të gjithë miqtë dhe dashamirët që i kanë qëndruar pranë në këto çaste të vështira që po k

Mamaja e këngëtares Xhesika Polo, njëherazi edhe motra e këngëtares së njohur Valbona Mema, është ndarë nga jeta ditën e djeshme.

Pas javëve të tëra impenjime për shkak të Megxit, më në fund princi William dhe Kate Middleton kanë marrë disa ditë pushime me fëmijët e

Bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës, Ajola Xoxa ka kujtuar sot të atin e ndjerë në 1-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta.