Eni Çobani feston sot ditëlindjen, urimi i veçantë nga Ardit Gjebrea (FOTO)

27/05/2019 - 21:14

Tashmë Eni Çobani është një personazh i njohur publik, një juriste e zonja e cila përmes rubrikës së saj në ‘Shihemi në gjyq’ tek e ‘E diela shqiptare’ ajo ka zgjidhur probleme të shumta aktuale të shoqërisë tonë.

Ditën e sotme, Eni feston ditëlindjen dhe mbush 47-vjeç, sigurisht që në këtë ditë urimi i Ardit Gjebresë nuk mund të mungonte.

Përmes një postimi në Instastories në Instagram, Arditi ka postuar foton me Enin ku shkruan:

“Gëzuar ditëlindjen Eni Çobani. Shumë dashuri nga familja jonë’.- mesazhi i ngrohtë nga kolegu dhe një nga miqtë e mirë të Enit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Selena Gomez ka bërë sërish të flitet për të pasi një komenti që ka lënë në një nga fotot e modeles së njohur Bella Hadid.

Rudina Dembacaj, sot aktore hunori, po përflitet gjerësisht në media për lidhjen e re, gje që mendohet se ka qenë pikërisht shkaku që i d

Më shumë se një vit më parë, këngëtarja e njohur Eneda Tarifa i dha fund bashkëjetesës 18-vjeçare me muzikantin Erjon Zaloshnja.

Prej 3 vitesh, boksieri i njohur Robin Krasniqi ishte në një lidhje dashurie me modelen Heidi Lushtaku.

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli është ngacmuar së fundmi për librin e tij "Sekretet e shijes", i prezantuar në panarin e këtij

Dy vite më parë bëri bujë historia e mbrojtësit të Kombëtares Andi Lila, i cili në një video amatore, tregoi një barsoletë për të qeshur

Eneda Tarifa është një nga këngëtaret më të talentuara në Shqipëri.

Këngëtarja Ariana Grande po kalon disa probleme shëndetësore, çka mund ta detyrojë të anulojë koncertet e saj për turneun botëror.

Duka i Yorkut ka folur publikisht për BBC rreth akuzave për përdhunim ku tha se incidenti i përfolur me një amerikane 17-vjeçare nuk ka n

Mbrëmjen e djeshme, në emisionin ‘Shiko kush luan’ ka qenë e ftuar këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Fifi, e cila na s