Eno Popi zbulon surprizën për sezonin e ri

16/08/2018 - 18:08

   Eno Popi është një prej figurave të Top Channel më të dashura për publikun.

Jemi mësuar ta shikojmë çdo sezon në ekran, së fundmi në emisionin “100 milionë”. Edhe këtë sezon Enon do të keni mundësi ta shikoni duke drejtuar një emision të tipit game-show. Ashtu si te “100 milionë” edhe në emisonin e ri konkurrentët do të luajnë për të fituar para.

Çdo konkurrent do të vendoset përballë 20 kutive që brenda mbajnë miliona lekë. Faqja e Top Channel ka bërë të ditur se emisioni do të quhet “Dilema” dhe do të fillojë së shpejti.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prej kohësh vazhdojnë të ndarë rrugën e muzikore, por fillimet e tyre në grup kanë qenë mjaft të suksesshëm për dy djemtë nga Kosova.

Xhensila Myrtezaj është një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar.

Modelja bukuroshe shqiptare, Almeda Abazi, ka bërë publik prej pak kohësh lajmin se është shtatzënë dhe së bashku me bashkëshortin, aktor

“At Sergi” novela e njohur e Tolstoit, pas suksesit në skenën e Teatrit Kombëtar Eksperimental “Kujtim Spahivogli”, është ngjitur në sken

Një koncert i Dua Lipës për të shënuar përvjetorin e parë të muzeut Louvre Abu Dhabi u anullua për shkak të stuhisë së madhe të shiut.

Konflikti mes këngëtares Enca Haxhiaj dhe reperit Noizy, ishte lajmi që i çuditi jo pak të gjithë në fillim të vitit 2017.

Disa javë më parë, Fatma dhe Alfio Rrotani u dorëzuan dhe pranuan përpara të gjithëve se janë kokë e këmbë të dashuruar.

Rita Ora ishte ftuar mbrëmë në "People's Choice Awards" ku i mahniti të gjithë e veshur me një fustan blu.

Zjarri katastrofal, i cili ka shënuar edhe shumë viktima në Kaliforni, ka djegur edhe shtëpinë e ish-misit të njohur shqiptar, Valbona Ço

Zanfina Ismaili tregon përvojën më të keqe shëndetësore që ka pasur në jetë.