Episodi i fundit i ‘Dua të të bëj të lumtur’, surpriza më e bukur rezervohet për Arbanën

24/05/2019 - 22:04

Sezoni i parë i ‘Dua të të bëj të lumtur’ ka qenë i mbushur me histori prekëse dhe emocionuese në të njëjtën kohë, duke ‘gozhduar’ publikun shqiptar pas televizorit çdo të shtunë. Mirëpo pak nga pak, është afruar dhe puntata e fundit e programit, e cila do të transmetohet ditën e nesërme dhe siç mund ta mendoni, do të jetë e mbushur plot surpriza.

Nesër do të rishohim dhe njëherë historitë më ‘pikante’ të këtij sezoni dhe se si ka ndryshuar jeta e këtyre personave pas ‘Dua të të bëj të lumtur’. Përveç kësaj, surpriza më e bukur do të jetë ajo që ka organizuar stafi i programit për drejtuesen, Arbana Osmani.

“Në fund, surpriza më e bukur ishte për mua”, ka shkruar moderatorja në një foto të publikuar në ‘Instagram’, ku shfaqet pranë gjyshit dhe gjyshes së saj. Nuk kanë munguar komentet pozitive nga fansat e saj, të cilët e kanë përgëzuar për programin inspirues. Arbana nuk ka zbuluar më detaje në lidhje me episodin final, kështu që na mbetet vetëm të presim ditën e nesërme.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Bashkëshortja e aktorit të njohur, Gaz Pajës, Ira Seferi është shtatzënë dhe shumë shpejt pritet që ata të bëhen prindër.

Ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli është bërë ditën e sotme gjyshe për herë të parë.

Moderatorja Arbana Osmani është shpesh në qendër të vëmendjes së medias pasi së fundmi po përflitet për lidhjen e saj të re të dashurisë.

Dueti i Era Istrefit me reperin rus Allj, i cili u publikua dy ditë më parë është pritur shumë mirë nga publiku.

Modeja e njohur, Cara Delevingne është përzgjedhur së fundmi të jetë imazhi i kopertinës së revistës "Marie Claire" për muajin shtator 20

Peter Fonda, aktori dhe regjisori i njohur ndërkombëtar i cili mori famë nga roli në filmin"Easy Rider", ka ndërruar jetë në moshën 79-vj

Halle Berry ka treguar që është në formë të mrekullueshme, duke postuar shpeshherë foto në profilin Instagram ku shfaqet sensuale dhe nxj

Pas ndarjes me këngëtaren Miley Cyrus, duket se familja e aktorit Liam Hemsworth nuk dëshiron që ata të kthehen më bashkë.

Erik Lloshi do t’i japë fund beqarisë. Këngëtari do të martohet pas një lidhjeje 7-vjeçare me partneren e tij serbo-kroate Romina.

Të gjithë fansat dhe ndjekësit e çiftit Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez mbeten pa fjalë kur ky i fundit i dhuroi një makinë luksoze për