Erik Lloshi dhe Anxhela Peristeri i kanë dhënë fund shoqërisë, këngëtarja mungon në dasmën e tij

19/08/2019 - 12:25

Këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë, fundjavën që sapo kaloi në një dasmë që zgjati disa ditë. Në dasmën e tij sigurisht që nuk mungonin personazhe të njohur të ekranit, disa prej të cilëve edhe kënduan.

Por mes të ftuarve është vënë re mungesa e mikeshës së tij, Anxhela Peristerit, e cila në ditën e martesës së këngëtarit ishte e pranishme në një tjetër dasmë së bashku me mikun e saj Aurel Thëllimi.

Prej kohësh përflitet se marrëdhënia e tyre është prishur, kohë kur Eriku nuk shkoi në koncertin e këngëtares dhe duket se mungesa e kësaj të fundit në dasmë i konfirmon zërat.

Këngëtarët kanë pasur një marrëdhënie të ngushtë me njëri-tjetrin, madje bashkë kanë edhe disa bashkëpunime muzikore.

 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ju faleminderit shume pafund te gjithe miqeve, kolegeve,njerezve te mi te afert Per mua ishit si nje familje e madhe e bashkuar bashk per te gezuar Falenderim shkon per 2 kostumet e mija @jonipeci_store Per fustanin e nuses @geraldina_sposa Arredimin e salles dhe kokejlit @sara_event Per kepucet e arrta te hirushes @jardin_luxury_boutique Dhe per ambjentin e mrekullueshem te @royal.hill @aurelagaceofficial per super atmosferen e djeshme @isthatxheisara @aldobardhi @oltabokaofficial @magnanellimelissa @krenar_seiti @megilaska33 @mateus_frroku @julianapasha @fatimaymeri @blerinabrakaofficial @lorenc_hasrama @vedatademi @edlirbegolli @bahitikledi @ertilakoka @silvermetka @orielenikuci @ermal.pepa @kitarabass @koli_bimi @altionisai @adikitare @mandiperkusion @jonvanride Ju duam shume ERIK DHE ROMINA LLOSHI 

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika, së shpejti do të bëhen prindër për herë rë dytë.

ModeratorjaJonida Vokshi dhe aktori Bensik Krapi i kanë thënë “po” njëri-tjetrit në një ceremoni romantike që u mbajt në Golem.

Ish deputetja Grida Duma ka qenë e ftuara e parë në rubrikën “Një ditë me Dojnën”në emisioni "Pop Culture. Moderatorja ka realizuar këtë

Këngëtarja Miriam Cani është në pritje të ëmbël për herë të dytë.

Këngëtari amerikan Eddie Money është ndarë nga jeta në moshën 70-vjeçare pasi humbi betjejën me kancerin e ezofagut.

Vëllezërit Endri dhe Stefi Prifti si dhe këngëtarja e njohur Aurela Gaçe kanë qenë për disa kohë bashkëpronarë të një prej klubeve më të

Marina Vjollcën pas një mungesë të gjatë në ekran, së fundmi do ta shohim sërish me programin e saj.

Së fundmi e gjithë vëmendja e internetit është kthyer tek Rihanna.

Aktori i famshëm, Brad Pitt, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin e gazetares ë njohur, Ellen DeGeneres, ku folën rreth një femre që e

Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike për shkak të prodhimit të saj më të fundit kinematografik