Erik Lloshi i bën bashkëshortes surprizën që çdo femër do të dëshironte

20/08/2019 - 14:29

Fundjavën që lamë pas, këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me partneren e tij, Rominën.

Në dasmën ku mernin pjesë shumë këngëtarë, miq të Erikut të cilët ndezën atmosferën, nuk mungoi edhe një këngë nga vetë dhëndri i cili mori mikrofonin dhe i këndoi partneres së tij.

Mirëpo sot, përmes një postimi në InstaStory Eriku ka zbuluar se ka gati një këngë që ia dedikon bashkëshortes së tij të cilën do ta këndojë për herë të parë në "Maratonën e Këngës".

“Sonte në “Maratonën e Këngës”, për të kënduar “Peng i dashnisë” që i kushtohet bashkëshortes time dhe shumë shpejt del dhe video e këngës.”- shkruan këngëtari.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

E ftuar në emisionin “Ellen Tv Show”, Kris Jenner u vu përballë disa pyetjeve lidhur me familjarët e saj, duke u detyruar të zgjedhë mes

Vrasjet e dy grave njëra pas tjetrës tronditën nga bashkëshortët e tyre tronditën vendin.

Media Britanike, BBC i ka dedikuar një artikull të veçantë pjesëmarrësve të këtij edicioni në "Eurovision", ku është ndalur edhe te këngë

Bebe Rexha ka folur hapur për herë të parë rreth përvojës së saj me çrregullimin bipolar që kur bëri publike diagnozën e saj në prillin t

Fatmir Hysenbelliu i ftuar në emisionin “Glamour Zone” në TV Ora ka treguar sakrificën më të madhe që ka bërë për dashurinë.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka falënderuar të gjithë miqtë dhe dashamirët që i kanë qëndruar pranë në këto çaste të vështira që po k

Mamaja e këngëtares Xhesika Polo, njëherazi edhe motra e këngëtares së njohur Valbona Mema, është ndarë nga jeta ditën e djeshme.

Pas javëve të tëra impenjime për shkak të Megxit, më në fund princi William dhe Kate Middleton kanë marrë disa ditë pushime me fëmijët e

Bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës, Ajola Xoxa ka kujtuar sot të atin e ndjerë në 1-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta.