Ermal Mamaqi ‘i vërsulet’ Amit dhe e pushton më puthje e përqafime: Jam i lumtur (VIDEO)

22/03/2019 - 10:19

Aktori i humorit Ermal Mamaqi ka festuar dje ditën e lindjes. Ai nuk e fshehu për asnjë çast lumturinë për ditën e tij më të rëndësishme.

Ermali ndau në rrjetet sociale çastet e bukura të festimeve, por ajo që u cilësua si më epikja është videoja që regjistroi enkas për partneren e tij Amarda Toska.

Teksa ajo është pa mendje, Ermali shkon më vrap ta puthë dhe ta përqafojë, ndërsa Ami ende nuk kupton se çfarë po ndodh.

"Jam i lumtur...

Në jetë, kam kuptuar se më e rëndësishme se të kërkosh gjërat që do, është të vlerësosh ato që ke.

Jam falenderues për çdo minutë të jetës time.

Faleminderit për urimet tuaja dhe faleminderit që më lejoni të jem pranë jush nëpërmjet vëmëndjes që më jepni.

Ju dua", shkruan Ermali në videon që po bën xhiron e rrjetit.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas martesës së zhurmshme, shumë shpejt filluan të dalin thashetheme se Priyanka Chopra është shtatzënë.

Ditën e djeshme, aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku, festoi 21-vjetorin e tij të lindjes e sigurisht që nuk mungonin urimet e shumta

Robert Berisha sot cilësohet si një nga meshkujt më tërheqës të showbiz-it shqiptar dhe ka arritur të fitojë zemrat e të gjithëve.

Pasditen e sotme, violinisti shqiptar me famë botërore Olen Çesari ishte i ftuar në emisionin “Ftesë në Pesë” prej ku foli për fëmijërinë

Këngëtarja shqiptare nuk do të jetë më shtetase shqiptare.

Lidhja e përfolur në media mes moderatores së njohur Arbana Osmani dhe regjisorit të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishajt

Meghan Markle mund të ketë lindur. Është ky dyshimi i mediave britanike dhe që ka filluar të shpërndahet nga të gjithë mediat botërore.

Armina Mevlani është mjaft aktive në ‘Instagram’ dhe herë pas here publikon momente nga përditshmëria.

Moderatorja, Rudina Magjistari rrallë flet për vajzën e saj, por këtë herë ndodhi dhe në emisionin që ajo drejton ku e ftuar ishte Egla H

Në një intervistë për revistën "Class", këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Miriam Cani ka treguar pse nuk ka marrë pjes