Ermal Mamaqi nis xhirimet e filmit të ri, ja kush e zëvendëson Elvana Gjatën

13/08/2019 - 16:44

Pas suksesit të filmit komedi "Dy gisht mjaltë", Ermal Mamaqi do të sjellë një film të dytë.

Lajmin e ka dhënë vetë moderatori përmes një postimi në rrjete sociale ku shfaqet me grupin e punës dhe shkruan:

"Gati për fillimet e xhirimeve të filmit tjetër. Së shpejti një tjetër Komedi në Kinema".

Këngëtarja Elvana Gjata nuk do të jetë sërish pjesë e filmit të Mamaqit, pasi ajo është zëvendësuar nga aktorja Arjola Demiri.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatorja Jonida Vokshi po vuan së fundmi për humbjen e një qenieje mjaft të dashur për të.

U bë kohë që kantautori i njohur, Flori Mumajesi, i ka munguar jetës publike.

Dy artistët e shtëpisë diskografike “Three Dots”, Bruno dhe Mir Vathi janë përfshirë në një aksident automobilistik, të ndodhur dy ditë m

Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca u përfolën për një krizë në marrëdhënien e tyre.

Mbrëmjen e djeshme Adelina Ismaili ishte e ftuar në emisionin “Pressing” të televizionit T7, ku ka folur për rrugëtimin e saj në muzikë d

Kylie Jenner u bë kryeqendra e rrjetit për shkak të këpucëve që bleu në një dyqan luksoz, ndërkohë që shumë emra të njohur po përpiqen të

Këngëtari dhe kantautori i njohur Flori Mumajesi feston sot ditëlindjen.

Quentin Tarantino është duke u bërë baba për herë të parë në moshën 56-vjeçare.

David dhe Victoria Beckham u kanë dhuruar fansave disa prej momenteve nga pushimet e tyre në Itali.