Ermal Mamaqi nxjerr zbuluar Elvana Gjatën

13/02/2018 - 20:59

   Kthimi i saj ishte i bujshëm dhe bërë të flasin të gjithë.

Koncerti i 3 shkurtit e solli këngëtaren e njohur shqiptare në një version krejt ndryshe nga sa ishim mësuar ta shikonim para se të fillonte rrugëtimin drejt SHBA-ve.

Në koncerti që përkoi me ditëlindjen e saj, Elvana prezantoi dhe albumin e ri muzikor. Në mesin e tyre kishte balada që i dedikoheshin dashurive të humbura dhe mendja të gjithëve ju shkon tek Flori Mumajesi.

 Këtë detaj e vërteton dhe Ermal Mamaqi me postimin e tij .

“Shkruaj emrin e ishit... do i bëhet qefi”,- shkruan Ermali në postimin e tij ku dëgjohet pjesë nga kënga ‘Gjërat kanë ndryshuar’.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Nuk është ndonjë gjë e re por Kim Kardashian ka shkaktuar sërish ''trazira'' në Instagram pas publikimit të fotos më të fundit ku shfaqet

Pamje të re dhe e dashur e re, sekrete për aktorin e njohur italian, Gabriel Garko. 

Nëpërmjet një fotoje të publikuar pak minuta më parë, Luana Vjollca ka zbuluar me kurriz personazhin që ka të ftuar këtë të shtunë.

Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë në një lidhje prej shumë vitesh, por janë treguar gjithmonë të rezervuar për romancën e tyre.

Pak ditë pas arrestimit të Stresit në një hotel në Linzë të Tiranës, ku u kap me armë pa leje dhe me disa doza kokainë, ndërsa sipas njof

Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj u bënë prindër për herë të parë dy javë më parë.

Këngëtarja Zaimina Vasjari është rikthyer fuqishëm me postimet e saj në rrjetet sociale. Ajo pa frikë renditet ndër mamit e reja më seksi

Kamela Islamaj dhe Marsela Çibukaj janë dy nga këngëtaret më të njohura në tregun muzikor shqiptar dhe me zërin e tyre të bukur shoqërojn

Mbrëmjen e djeshme, policia e Tiranës njoftoi arrestimin e reperit të njohur Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi.

Këngëtarja Shakira ka fansa të çmendur në të gjithë botën.