Është lidhur me një vajzë, Liam lëshon deklaratë zyrtare për Miley-n

14/08/2019 - 14:08

Liam Hemsworth mesa duket ka vendosur të lërë pas historinë e tij me Miley-n dhe dëshiron që ajo të jetë mirë, edhe pas ndarjes së tyre.

Ditën e djeshme qarkulloi një daklaratë e tij për Daily Mail Australia, ku thuhej se Liam ishte zemërthyer dhe se askush nuk e di se çfarë po kalon ai. Mirëpo, kjo gjë siç duket nuk është e vërtetë, pasi Liam ka reaguar për herë të parë përmes një statusi në Instagram, ku shkruan:

Përshëndetje të gjithëve. Thjesht një shënim i vogël për të thënë se unë dhe Miley jemi ndarë së fundi dhe nuk i uroj gjë tjetër asaj veç shëndetit dhe lumturisë. Kjo është një çështje private dhe unë nuk kamë bërë dhe as do të bëj ndonjë koment për gazetarët ose mediat. Çdo citim që më atribuohet mua është fals. Paqe dhe dashuri”.

Sot, gjithashtu është shkruar nga Us Weekly se Miley Cyrus ka qenë ajo që i ka dhënë fund martesës dhe ata prej disa muajsh nuk jetonin bashkë.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Sopranoja shqiptare me famë ndërkombëtare Ermonela Jaho ka dashur që për të të flitet vetëm në aspektin profesional, pa kaluar tek jeta e

Rudina jo gjithmonë ka pasur trupin elegant që ka tani, i cili e bën të duket bukur me çdo fustan.

Së fundmi në emisionin "3shat" me Bora Zemanin, Romeon dhe Donaldin ka qenë e ftuar këngëtarja shumë e njohur, Eneda Tarifa.

Bashkëshortja e aktorit të njohur, Gaz Pajës, Ira Seferi është shtatzënë dhe shumë shpejt pritet që ata të bëhen prindër.

Ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli është bërë ditën e sotme gjyshe për herë të parë.

Moderatorja Arbana Osmani është shpesh në qendër të vëmendjes së medias pasi së fundmi po përflitet për lidhjen e saj të re të dashurisë.

Dueti i Era Istrefit me reperin rus Allj, i cili u publikua dy ditë më parë është pritur shumë mirë nga publiku.

Modeja e njohur, Cara Delevingne është përzgjedhur së fundmi të jetë imazhi i kopertinës së revistës "Marie Claire" për muajin shtator 20

Peter Fonda, aktori dhe regjisori i njohur ndërkombëtar i cili mori famë nga roli në filmin"Easy Rider", ka ndërruar jetë në moshën 79-vj