"Familja ime" Çfarë e lidh Stresin me motrat Vjollca?

13/08/2019 - 17:08

E keni menduar ndonjëherë që reperi i njohur, Stresi dhe motrat Vjollca të kenë lidhje familjare me njëri-tjetrin?

Ndoshta po çuditeni nga çfarë po lexoni por i gjithë ky dyshim është ngritur pas një komenti të reperit në foton e moderatores, Luana Vjollca.

"Familja ime", shkruan ai në foton e postuar një ditë më parë nga Luana në Instagram ku shfaqet krah motrave dhe nënës së saj teksa pushojnë në Dhërmi.

Stresi ka qenë i pranishëm dhe në dasmën e çiftit, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, ku në postimin e bërë e ka cilësuar këtë të fundit si pjesë të familjes.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pasi shokuan fansat për ndarjen e tyre, Mozzik ka hapur zemrën për të folur për marrëdhënien e tij me Loredanën, me të cilën ka edhe një

Gjatë një konference për shtyp në Madrid, aktorja Elsa Pataky ka komentuar edhe ndarjen e shumëpërfolur  mes kunatit të saj Liam Hemswort

Justin Bieber ka marrë një super dhuratë dhe jo nga bashkëshortja por nga këngëtari J. Balvin.

DJ i famshëm David Guetta dhe e dashura e tij Jessica Ledon, 25 vite më e re, duket se po shijojnë pushimet në Miami Beach.

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj duket se është ndarë zyrtarisht me bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj.

Aktori i Hollywood-it Brad Pitt është parë në shoqërinë e një kolege të re, Ali Shawkat.

Pas lajmeve që u përhapën ditën e fundit, të cilat thanë se ylli portugez i futbollit, Cristiano Ronaldo, ishte martuar fshehurazi me Geo

Yjet e Hollywood, Channing Tatum dhe Jenna Dewan kanë përfunduar divorcin në një gjykatë në Los Angeles më 19 nëntor.

Doktori i njohur i VIP-ave Skerdi Faria, ishte i ftuar mbrëmjen e kaluar në emisionin “Glamour Zone” në RTV Ora.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka zbuluar në një postim në Instagram se kritikohet shpesh nga njerëzit që nuk po publi