Fansat e kritikojnë për stilin e veshjes, Rudina Magjistari iu kthehet: Më kuron një departament i tërë

26/03/2019 - 14:54

Rudina Magjistari është një ndër moderatoret më të njohura shqiptare dhe më të dashura për publikun.Ajo poston shpesh foto në rrjetet sociale ku nuk nguron t’i kthejë komente ndekësve të saj. Por këta të fundit kanë kapur një detaj në veshjen e saj të fundit ku u shfaq e veshur me një fustan të verdhë me rrip të zi në mes, me geta dhe taka. 

Fanseve nuk u ka pëlqyer fare veshja duke i shkruar se getat dhe këpucët nuk shkojnë me fustanin. Moderatorja nuk ua ka kursyer përgjigjen dhe njërës prej tyre i shkruar se për veshjen e saj kujdeset një departament i tërë.

“E dashur, mos kujto se unë e një departament i tërë, që kuron veshjet e mia, nuk e dinë këtë. Shëndeti është i pari, pastaj veshja”, shkruan Rudina.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja Bella Thorne ka vendosur t’i përballojë kërcënimet per fotot nudo në një mënyrë ndryshe: i parapriu duke i postuar vetë ajo.

Bebe Rexha dhe Ava Max janë dy këngëtare me origjinë shqiptare që po korrin sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar.

Këngëtarja e famshme, Rita Ora është shfaqur shumë seksi dhe provokuese në rrugët e Londrës.

Edhe pse e shkëputur nga ekrani prej kohësh, moderatorja bukuroshe Marina Vjollca është mjaft aktive në rrjete sociale.

Muajin e kaluar bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori shumë i dashur turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë me ar

Fjodora Fjora është një nga gazetaret më të njohura të kulturës në Shqipëri.

William Levy dhe bashkëshortja e tij Elizabeth Gutierrez janë drejt ndarjes.

Aktorja e njohur italiane Ornella Muti është dënuar me gjashtë muaj heqje lirie si edhe një gjobë prej €500 për shkak të mospjesëmarrjes

Aktorja Dakota Johnson dhe Chris Martin i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 2-vjeçare.

Ledri Vula, Lorik Cana dhe aktori Edi Kastrati janë nderuar me çmimin “Nderi i Gjakovës”.