Fansat kritikojnë Kylie Jenner për këtë foto

22/04/2019 - 17:23

Fansat kanë sulmuar me komente Kylie Jenner në një nga fotot e fundit që ajo ka postuar në Instagram pasi ka dështuar haptazi me Photoshop-in.

Në fakt, Kardashianët kanë një histori të gjatë me gafat që shpesh bëjnë në përpunimin e fotove të tyre. Kësaj rradhe në fokus ka qenë Kylie, sepse fansat janë të bindur se dora që po shikoni në foto, në fakt nuk është dora e saj.

Kyçi i dorës duket shumë i vogël ndërsa gishtat shumë të gjatë. Vetëm pëllëmba me gishtat ka gjatësinë e krahut në tërësi, diçka për të cilën të gjithë biem dakord se është e çuditshme dhe e pamundur fizikisht.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

“Sunny Hill Festival” ishte një nga ngjarjet më të mëdha kulturore në Kosovë dhe pritet që këtë vit të rikthehet sërish me emrat më mëdhe

Menaxheri i disa artistëve të famshëm përfshirë reperit shqiptar Azet, i cili është shumë i njohur në Gjermani, ka humbur jetën.

Dua Lipa raportohet se e kalon gjithë kohën me vëllanë e Bella dhe Gigi Hadid, Anwar.

Është kthyer në trend tashmë, të cilit nuk i kanë rezistuar shumë personazhe të njohura, rimodelimi i buzëqeshjes.

Moderatorja e "Dite e Re" në "Ora News" është aksidentuar dje (e shtunë, 22 qershor 2019) rreth orës 12 të mesditës, në autostradën Tiran

Mbrojtësi shkodran i Kombëtares Shqiptare Elseid Hysaj i ka dhënë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme, në një dasmë spektakolare të zhvillua

Kristiano Ronaldo kur është me pushime nuk është një klient i zakonshëm.

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe futbollisti Alban Hoxha po përjetojnë një romancë prej më shumë se tri vitesh.

Këngëtari i muzikës rock, Renis Gjoka është bërë baba për herë të parë.

Reperi S4MM ka publikuar këngën e katërt të albumit muzikor, titulluar “E preferume”.