Fansat 'sulmojnë' Almeda Abazin, ajo kërkon falje publikisht për gafën e bërë në postim!

13/11/2018 - 19:27

Modelja bukuroshe shqiptare, Almeda Abazi, ka bërë publik prej pak kohësh lajmin se është shtatzënë dhe së bashku me bashkëshortin, aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman, janë shprehur shumë të lumtur, që zoti do t’i bekojë me një fëmijë.

Kjo periudhë konsiderohet nga femrat si një ndër më të bukurat në jetë. Por Amelda duket se ka shtuar publikimet e fotografive të ndryshme të ushqimeve, që konsumon.

Në llogarinë e saj në Instagram bukuroshja shqiptare ka postuar një imazh me ushqime, të cilat më pas i ka cilësuar si ushqime nga Kosova. Madje ajo ka përmendur faktin, se pikërisht këto janë një arsye më tepër, pse e do Kosovën.

Por pas kësaj modelja është “bombarduar” me disa komente, ku i thonë që po konsumon ushqime serbe. Almeda është detyruar të fshijë fotografinë dhe të kërkojë falje publike, duke thënë se nuk ishte në dijeni.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Soni Malaj, këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, por prej disa kohësh edhe për atë europian, është një prej protagonisteve kryesore

Edhe pse nuk një gjë e tillë nuk këshillohet, Kim Kardashian West ka pranuar se ajo e thyen shpesh herë rregullin e kujdesit të lëkurës.

Teksa Arditi ishte ai që bëri bashkë Fifin dhe Mc Kreshën, të cilët sollën prej këngëve më të bukura të festivalit "Kënga Magjike", këngë

Flori Mumajesi ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë me fitoren në "Kënga Magjike". 

Pas kërcimeve të konkurrentëve, shpeshherë hapet debat në "Dance with me", por këtë herë shkak ishte thjesht një kompliment i moderatores

Kaia Gerber, vajza e supermodelës Cindy Crawford, është kurorëzuar "Modelja e Vitit" në eventin vjetor të Fashion Awards 2018.

Një ndër këngët më të dashura për publikun në “Kënga Magjike” ishte padiskutim “Psikopatja jote” e Fifit dhe Mc Kreshës e cila jo më kot

Ditën e djeshme, të ftuar tek “E diela shqiptare”, Ronela Hajati dhe grupi Revolt Klan patën një debat midis tyre.

10 dhjetori për bukuroshen shqiptare Almeda Abazi dhe aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman, është një datë shumë e rëndësishme, pasi

Këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus i ka shokuar të gjithë me deklaratën që ka bërë gjatë një interviste për “The Sun”, ku ka pranua